Objednajte sa ONLINE

Mgr. Peter Javorský

muzikoterapeut

Pomocou hudby Vás budem sprevádzať na ceste do svojho vnútorného sveta. Pretože skutočný pokoj a mier možno nájsť iba vo svojom vnútri. Pomocou hudby dokážeme znovu objaviť svoju detskú radosť, spontánnosť, hravosť a precítiť tak liečivý stav plnej prítomnosti. Hudba nám zároveň dokáže pomáhať spracovať emócie ako hnev, smútok, či rôzne zranenia a traumy. Prostredníctvom hudby dokážeme výrazne podporiť celkovú regeneráciu a naštartovať tak samoliečiaci mechanizmus nášho organizmu. „Veľmi sa teším, že tu konečne máme modernú, holistickú kliniku, ktorá sa na človeka pozerá komplexne a nesnaží sa len utlmiť či odstrániť príznaky problému, ale ide hlbšie – do skutočných príčin. Som šťastný, že môžem byť jej súčasťou.  

Mgr. Peter Javorský pracuje s klientom v slovenskom a v anglickom jazyku.

Mgr. Peter Javorský works with client in English and Slovak language.

Objednajte sa na termín

Prax

  • externý muzikoterapeut v piešťanskom HENDI CENTRE – pomoc zdravotne znevýhodneným k plnohodnotnému životu; prax vyše 500 hodín aktívnej individuálnej muzikoterapeutickej práce
  • 2-ročného certifikovaného systemického výcviku v hudobno-dramatických terapiách pod vedením Mgr., MgA. Zdenka Šimanovského, člena Muzikoterapeutickej asociácie ČR, Čs. asociácie pre psychoterapiu a World Federation of Music Therapy.
  • výcviku terapeutickej práce s tibetskými spievajúcimi miskami pod vedením Mgr. Mariána Gliganiča, PhD. z medzinárodnej školy SOUND YOGA International school of singing bowls & gongs
  • 15-ročné skúsenosti s hrou na africké bubny djembe a ďalšie perkusie (kubánske conga, cajon a iné)
  • predseda a jeden zo zakladateľov občianskeho združenia NAKOPNI SA, ktoré aktívne prispieva k rozvoju muzikoterapie a muzikofiletiky na Slovensku. Hudbu a rytmus vnímame ako veľmi efektívny komunikačný prostriedok, pretože je to „jazyk“, ktorému rozumejú všetci bez rozdielu. 

Ambulancie

Výber vyšetrenia a voľného termínu

Vyberte si vyšetrenie a jeden z voľných termínov a objednajte sa.

1.Muziko dospelý 60Muzikoterapia
Najbližší voľný termín: 06.10.2023 o 09:00

Potrebujete sa poradiť či objednať?

Neváhajte kontaktovať našu recepciu e-mailom na
recepcia@medante.sk
(pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky uveďte do mailu telefonický kontakt)

alebo osobne na Galvaniho 19, 821 04 Bratislava

X

Kontaktný formulár

Odosielam požiadavku
© MEDANTE Clinic, s.r.o. 2023