Objednajte sa ONLINE
MEDANTE? „Klinika zdravia- vzor pre naše zdravotníctvo.“

Manželka i ja, po mnohoročných nie najlepších skúsenostiach s inými ošetrujúcimi lekármi, sme od začiatku roka 2019 v zdravotnej starostlivosti Medante, u MUDr. Zuzany Pitoňákovej. Rozhodli sme sa kvôli dobrému pocitu, ktorý v nás zanechal prístup zdravotníckeho personálu i lekárky pri poskytnutí pomoci našej 84 ročnej mamke, hoci nebola pacientkou tohto zariadenia.

Po necelom roku v zdravotnej starostlivosti v tejto klinike môžeme zhodnotiť, že naše rozhodnutie bolo správne. Naše zdravotné problémy sú riešené komplexne, v širších súvislostiach, s cieľom nie len vyliečiť ich, ale vždy aj nájsť príčinu a odstrániť ju. Na návštevu sa síce vopred objednávame na konkrétnu hodinu, s minimálnymi čakacími dobami, ale v akútnych prípadoch sú dvere vždy otvorené.

Ústretový prístup zdravotníckeho personálu i lekárov k pacientom potvrdzuje, že MEDANTE, Klinika zdravia sa právom môže nazývať aj „Klinika rodinného typu“.

Celkovo hodnotíme toto zdravotnícke zariadenie piatimi hviezdičkami z piatich.

Peter a Eva Ambrózy
Medante bolo pre mňa od prvého dňa príjemným zážitkom
Už vstupná prehliadka s MUDr. Pitoňákovou mi ukázala, že nie som na klinike, kde sa len predpisujú lieky, ale osobne sa zaujímajú o stav pacienta. Oceňujem odbornosť, inovatívny prístup, empatiu a osobný prístup pri každej návšteve. Medante mení „pravidlá“ v medicíne, na aké som bol zvyknutý a ukázalo mi účinnosť prevencie a najmä to, že aj od lekára môže človek odchádzať šťastný a s úsmevom.

Na základe odporučenia MUDr. Pitoňákovej som vyskúšal aj homeopatiu, o ktorej som dovtedy len počul, ale netušil som o jej všestranných účinkoch. Ing. Stanislava Rubická ma svojim analytickým prístupom a kombináciou viacerých metód liečenia konečne priviedla na tú správnu cestu.

Kliniku Medante môžem len odporučiť, lebo hodnoty, ktoré prezentuje budete cítiť v každej osobe, s ktorou tam prídete do kontaktu od recepcie až po samotných terapeutov a lekárov.
Peter Moravik
Bolesti chrbtice a kolien sú preč
Vďaka klinike Medante som sa postavil opäť na nohy, a to doslova. Vo svojich 45 rokoch som bol adept na invalidný dôchodok. Chronické bolesti chrbta a kĺbov, najmä kolien, ma limitovali v každodennom živote. Bežní lekári moju situáciu chceli riešiť liekmi proti bolesti a odporúčali mi operáciu kolien. Operácii som sa chcel vyhnúť a v liekoch som nevidel zmysel. Hľadal som iné spôsoby. Skúsil som terapiu Cesta a homeopatiu na klinike Medante, cvičenie SM-systém, Dornovu metódu, Jógu. Začal som meniť svoj život takpovediac od základov. V práci som dal výpoveď, začal som „riešiť“ vzťahy so svojím okolím a pracovať so svojimi myšlienkami, pocitmi, emóciami.  Postupne som zistil, že stav tela zrkadlí stav duše. Nech už tomu niekto verí alebo nie. Teraz fungujem ako bežný človek, venujem sa svojej práci, kde sedím bežne pri počítači aj niekoľko hodín, robím si dlhé cyklo-výlety a život ma baví. Pochopil som, že choroba nie je nepriateľ, proti ktorému treba bojovať, ale chorobou nám chce telo niečo povedať, niečo čo by sme mali zmeniť vo svojom živote. Prípadne si uvedomiť, že robíme zle. Nemám ešte vyhraté, je to nekončiaci proces objavovania, ale život si užívam oveľa viac.
Dušan Remiš
Maximálna spokojnosť
Úžasné miesto plné príjemných ľudí, ktorí vám vnesú istotu a ubezpečia vás o možnostiach riešenia vášho problému. Maximálna spokojnosť! Široký výber alternatív na jednom mieste. Ľudský prístup, ochota, vysoká kvalita odbornosti charakterizujú Medante. Ďakujem!
Katarína Mentelová
Stačilo 5 min a deti sa pretekali, kto pôjde prvý do kresla

Dnes som absolvovala s mojimi dvoma deťmi stomatologickú prehliadku u pani MUDr. Andrejcovej a bola som očarená správaním sa pani doktorky, ale aj sestričky k deťom, aj ku mne samotnej!

Pani doktorka ma vynikajúco zvládnutú psychológiu detí, myslím, že na tak vysokej úrovni som sa s ňou ešte u žiadneho iného lekára nestretla. Stačilo 5 min a deti sa pretekali, kto pôjde prvý do kresla.

Naša predchádzajúca návšteva v inom zariadení (tiež súkromnom) dopadla katastrofálne, nevyhlo sa to plaču (a to nebol vykonaný žiaden zákrok). Na novú kliniku som teda išla s malou dušičkou.

Čo som však zažila dnes neviem opísať ináč, ako dokonalý zážitok. Kiež by boli všetci lekári takýto skvelí k deťom!!! Tie sa ma pýtali, kedy pôjdeme k „dobrej tete zubárke znova“.

ĎAKUJEM!!!! Už teraz sa tešíme na dalšiu návštevu!

Natália Janegová
Obrátiť sa na tento tím, pokladám za najlepšie, čo som mohla pre seba aj pre moju rodinu urobiť
Ďakujem za úžasný empatický prístup tímu Medante. Vyskúšala som služby zubného lekára (MUDr. Andrejcová), kozmetického ošetrenia pleti (p. Žužičová) a homeopatie (Ing. Rubická). Erudované odborné výkony zubnej lekárky ma presvedčili, že som na správnom mieste, pretože si zaslúžim viac. Uvedomila som si, že si ako pacient zaslúžim tú najlepšiu starostlivosť, pozornosť a podporu. Všetky služby, ktoré som doposiaľ vyskúšala, majú niečo spoločné: záujem o človeka, snahu úprimne pomôcť, empatiu, láskavosť, srdečnosť, rodinnú atmosféru. Vďaka tomu viem, že ak už naozaj medicínske výkony potrebujem, nie som bezmocná, pretože mám právo voľby a súčasne zodpovednosť za vlastné rozhodnutie. A preto vlastné rozhodnutie zmeniť zubného lekára a aj v ďalších oblastiach služieb, ktoré poskytuje Medante, sa obrátiť na tento tím, pokladám za najlepšie, čo som mohla pre seba aj pre moju rodinu urobiť. Vďaka tomuto rozhodnutiu viem, že sme v tých najlepších rukách.
Zora Vypušťáková
Radiálna rázová vlna a Hilterapia predstavujú svetovú špičku
Po 20-tich rokoch mám prvý raz problém s úponom lýtkového svalu v oblasti achilovky. Mnohí to iste poznajú. Nie je to dramatické, ale je to zápal, s ktorým sa naťahujem už dlhší čas a viem, že sa musí liečiť. Keby si moja práca nevyžadovala pohyb, dám si pauzu a zrejme to hravo doliečim. Nedokážem však vypnúť na 2-3 mesiace z tréningového procesu. V stálej pohybovej záťaži noha sa nevie zregenerovať, jej liečenie sa však už nedá odďaľovať.

Rozhodol som sa siahnuť po niečom maximálne účinnom. Už dávnejšie som absolvoval rôzne liečby, ale stav s achilovkou sa nezlepšoval. Zmenilo sa to po dobrých skúsenostiach kamarátov: kondičného trénera Peťa Hlaváča a fyzioterapeuta hokejového Slovanu Miša Nemčeka, ktorí mi odporučili „Radiálnu rázovú vlnu“ a „Hilterapiu“. Znamenajú svetovú špičku v oblasti fyzikálnych metód liečby. Viaceré referencie na tieto fyzikálne liečby boli pozitívne už aj u nás, tak som ich v bratislavskej klinike MEDANTE vyskúšal. Ešte donedávna som cítil bolesť nielen pri behu, ale aj pri bežnej chôdzi. Po 4 aplikáciách rázovej vlny a 6 laserových hilterapiách som zatiaľ bolesť pri pohybe nezaznamenal.

Nerobím ešte úplné uzávery, lebo v tomto štádiu som ešte neabsolvoval maximálnu záťaž. Cítim však už výrazný posun k lepšiemu. Na rozdiel od nedávnych chvíľ sa pohybujem s nulovou bolesťou, takto komfortne som sa dávno necítil.

Pre kondičného trénera je dôležité poznať rukolapné výsledky liečby, aby ju mohol spoľahlivo odporučiť svojim zverencom, a v tomto prípade to vyzerá nádejne. Ak to pôjde rovnako úspešne i naďalej, je predpoklad, že to čoskoro vyhodnotím ako účinný spôsob liečby. Zatiaľ ide všetko hladko. Črtá sa za tým prísľub na vyriešenie viacerých zdravotných problémov vrcholových športovcov aj bežných ľudí.
Róbert Bereš
V MEDANTE sa cítim dobre a moja skúsenosť s terapiou CESTA
Kliniku MEDANTE považujem za miesto, kde sa stretnem s ochotou pomôcť, nie len vyliečiť fyzický problém, ale aj so snahou udržať zdravie tela a duše na prirodzenej báze. Moja dlhoročná osobná skúsenosť s niektorými terapeutmi mi dáva dôveru. Posielam k nim mojich priateľov a známych. V MEDANTE sa cítim skrátka dobre.

Každý človek je iný a na inej križovatke svojej vlastnej cesty. Preto považujem rôzne spôsoby sebaspoznávania a sebaliečenia za legitímne, lebo každému v danom období rezonuje niečo iné.
Terapiu Cestu som si zažila. Pochopila som, že ide veľmi hlboko a odkrýva nami dávno potlačené a zabudnuté príbehy, ktorých oprášenie a "prepísanie" má niekedy enormný význam. Terapiu aktuálne nevyužívam, no cítim v nej veľkú silu, funkčnosť a efektívnosť pre tisícky ľudí. Mnohým, ktorých som úspešne odhadla na vhodných "cestárov", som ju odporučila a z odoziev viem, že im mimoriadne pomohla a zmenila život k lepšiemu na nepoznanie.
Adela Vinczeová
Terapiu Cesta odporúčam absolútne všetkým
Som toho názoru, že všetko pramení z „hlavy“. Zdravotné problémy sú len dôsledkom duševnej alebo psychickej nepohody.

Cesta ma veľmi oslovila, už prvé sedenie bolo zážitkom, ktorý mi zmenil život! Uvedomila som si toho veľmi veľa a stále si uvedomujem veci: pri práci, pri relaxovaní, pri upratovaní, znova a znova sa objavujú, začala som vnímať snáď úplný základ. A to je to, že som, že cítim, že prežívam, že vnímam emócie a hlavne nechávam ich cezo mňa voľne prechádzať. Nie je to záležitosť jedného dňa, je to neustále poznávanie seba samej. Cestu odporúčam absolútne všetkým, no musím z toho človeka cítiť, že je takým veciam otvorený. Cestu vnímam ako poznanie. Cesta je otvorenie sa do seba samého, vnímanie seba samého, je to práca so sebou samým v najhlbšom uvedomovaní všetkého, čo sa mi v živote deje.
Nela Pocisková
Konečne som našla p. doktorku, ktorá robí svoju prácu srdcom
Navštevujem stomatologickú ambulanciu – MUDr. Andrejcová – konečne som našla p. doktorku, ktorá robí svoju prácu srdcom. Je veľká detailistka, precízna, veľmi milá a ochotná poradiť a vybrať tú najlepšiu liečbu. Je trpezlivá a ochotná detailne zodpovedať moje otázky.

Vždy sa k nej teším a to sa mi u lekárov doteraz ešte nestalo. Má veľmi milú sestričku Anitku. Obidve si zaslúžia ocenenie za svoju prácu – pokora a neskutočná úctivosť voči zákaznikovi. Cítite sa jedinečná a v dobrých rukách.
Júlia Varjanová
Maximálna spokojnosť, odbornosť a hlavne ľudský prístup
Veľká vďaka za včerajšie 2hod náročnejšie ošetrenie endo s dokonalou extrakciou zuba múdrosti, na veľké prekvapenie minimálne bolesti, doteraz bez liekov aj v noci, iba homeopatiká, žiadny opuch, klobúk dole, maximálna spokojnosť, odbornosť a hlavne ľudský prístup a objatie, ktoré človeka po všetkom postavilo na nohy
Lucia Žilková
Rada by som sa podelila o svoju pozitívnu skúsenosť s akupunktúrou u MUDr. Jungovej.
Cca 8 mesiacov ma trápili tráviace ťažkosti a klasická medicína mi v tomto prípade nedokázala pomôcť. Tušila som, že niečo v živote robím nesprávne a skutočný problém bude skrytý niekde ("hlbšie"). Hneď po prvom stretnutí a prvej akupunktúre sa veci dali do pohybu a veľmi sa mojim ťažkostiam uľavilo. Postupne som si začala uvedomovať súvislosti až sa moje trávenie úplne znormalizovalo a po mesiaci sme liečbu konkrétneho problému úspešne zavŕšili. Vnímala som to ako zázrak, pretože tak rýchly účinok som nečakala. Pani doktorka bola veľmi milá a ochotná skutočne mi pomôcť, takže v prípade potreby som rozhodnutá naďalej navštíviť kliniku Medante a rozhodne Vaše služby odporúčam ďalej.
Michaela Valachová
Absolvovali sme zubné vyšetrenie a klobúk dolu
Dnes sme u vás absolvovali zubné vyšetrenie a klobúk dolu pred pani doktorkou a sestričkou. Milé, ústretové, usmiate, naozaj ľudský prístup... synovi všetko dopredu vysvetlili. Patrí vám veľké ďakujem!!! A môžme povedať, že na ďalšiu návštevu u vás sa tešíme. Ste naozaj super!
Monika Kubová
Veľa mesiacov sme aj s manželkou čakali na výber všeobecnej lekárky a oplatilo sa!
Napriek tomu, že choroby nás obchádzajú, chceli sme mať istotu patriť niekam, kde nám rozumejú, v prípade potreby pomôžu a postarajú sa o nás. Teraz, čerstvo po vstupnej prehliadke, som šťastný, že sme toto miesto – kliniku Medante a pani doktorku Pitoňákovú, našli.

Vďaka!
Miroslav Poul
Strach zo zubárov vám v MEDANTE pomôžu prekonať
Môžem len a len odporučiť. Absolvovala som už 2 návštevy u pani doktorky Andrejcovej a som veľmi spokojná. Pokiaľ máte strach zo zubárov, tak tu ste na správnom mieste. Tu vám pomôžu strach prekonať. Veľmi pekne ďakujem a teším sa na ďalšie stretnutia.
Stanka Plichtová Balašková
Už teraz sa teším na najbližší termín!
Som neskutočne pozitívne prekvapený ako rýchlo, usmievavo a iba s bolesťou - sťa by ma len včielka pichla - dnešný zákrok prebehol. Profesionálny prístup zubárky Andy s jej pomocnou silou Anitkou v miestnosti ladenej do fialova je proste zážitok!
Peter Paták
Konečne príjemná skúsenosť v našom zdravotníctve
Veľmi ochotný a milý personál. Pani doktorka Pitoňáková bola veľmi nápomocná a milá. S naším zdravotníctvom mám osobne veľmi zlé skúsenosti, avšak pri ďalšom zdravotnom probléme budem určite ihneď kontaktovať kliniku MEDANTE.
Petra Štricová
Bola som veľmi milo prekvapená, že mi ťahali 10 zubov a naozaj bezbolestne
Milá pani doktorka a sestrička. Všetko dopredu vysvetlili, čo ma čaká, celý postup. Bola som na 200% spokojná.
Renáta Molnárová
Poďakovanie klinike
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať personálu kliniky. Vysoká profesionálna úroveň, príjemné prostredie a neskutočná ľudskosť.
Eva Valenteje
Som spokojný na 100%
 
František Klčo
Tím zubnej ambulancie navracia moju stratenú dôveru nielen v medicínu ale aj v seba samého
Po dlhom hľadaní zubného lekára aj vzhľadom na môj strach, som konečne našiel tím, kde sa dokážem s dôverou oddať do rúk odborníkom. Veľmi príjemný tandem sa postará nielen o môj chrup ale aj o dušu :-) Postupne navracia moju stratenú dôveru nielen v medicínu ale aj v seba samého. Spoločne to zvládneme. Ďakujem! :-)
Miroslav Vašek
Ďakujem za to, že existujete!
Len vďaka vám som si dala do poriadku chrup. Profesionálny a veľmi ľudský prístup. Ste naozaj TOP medzi klinikami! Všetkým môžem len odporúčať a aj tak robím :)

Ďakujem Vám.
Ida Pobijak
Nie je to len reklamný ťah na ich stránke
Môžem pani doktorku len odporučiť. Jej prístup aj prístup pani sestričky je vysoko profesionálny. Pani doktorka sa naozaj snaží pristupovať k pacientom a ich zubom tak, ako by pristupovala k sebe – nie je to len reklamný ťah na ich stránke.

Dobrá nálada pri ošetrovaní je zaručená. Jediná negatívna vec je, že pani doktorka nemá zmluvný vzťah s poisťovňami, takže si pacient všetko zaplatí sám.
Judita Tomašovičová
Toľko empatie som naozaj ešte nezažila
Dnes som bola prvýkrát u pani MUDr. Andrejcovej, stomatologičky a fakt ma dostala! Mám niečo odžité, no tak úžasný prístup a toľko empatie som naozaj ešte nezažila! Nehovoriac o profesionalite! Ďakujem veľmi pekne..
Andrea Barnincová
Úľava sa dostavila už po piatich sedeniach
Môj problém bola pätová ostroha a liečila sa mi rázovými vlnami. Môžem povedať, že úľavu som pocítil už po piatich terapiách. Veľmi spokojný som bol aj s personálom a slečnou fyzioterapeutkou.
Martin Linder
Profesionalita a prívetivosť stomatologičky
Chcem sa poďakovať pani zubárke a jej sestričke za odborné a šetrné ošetrenie chrupu, boli profesionálne a milé! 

Priestory ambulancie Medante sú moderné a čisté. 

Odporúčam!
Ing. Veronika Sládečková
Záujem o pacienta pôsobí blahodarne
V klinike Medante je veľmi príjemné prostredie nabité pozitívnou energiou, stretnete sa s milým, ochotným a ústretovým personálom. Ďakujem, že môžem byť pacientka pani doktorky Zuzany Pitoňákovej. Spoločne trpezlivo hľadáme príčinu mojich dlhoročných chronických bolestí. Jej záujem o mňa je povzbudzujúci a veľmi upokojujúci. Taktiež veľmi ďakujem pánovi Milanovi Durecovi, ku ktorému chodím na zdravotnú masáž. Dovolím si tvrdiť, že každá jeho masáž je na vysokej odbornej úrovni a naozaj lieči. Veľká vďaka.
Martina Dermišková
Skončili sa dlhoročné zdravotné problémy
V lete 2018 som prvýkrát prišla na Vašu kliniku Medante. Dnes som rada, že som tak urobila. Moje veľké ďakujem patrí MUDr. Zuzane Pitoňákovej. Vďaka jej odbornosti, precíznosti a trpezlivosti sa skončili moje zdravotné problémy, ktoré u mňa pretrvávali roky. Vďaka pani doktorke sa môj život zmenil k lepšiemu. Ďakujem a prajem veľa spokojných pacientov.
Ľudmila Trsťanová
Výrazné zlpešenie v krátkom čase
Na osobnú konzultáciu ohľadom výživy k pani Zdenke Havettovej ma priviedli najmä ťažkosti s trávením a kožnými problémami. Po konzultácii a zavedení odporúčaní som v krátkom čase pocítila výrazné zlepšenie. Ďakujem za úprimný záujem, individuálny prístup a odpovede na všetky otázky. Poradenstvo môžem každému odporučiť!
Nikoleta Šantúrová
So službami Vašej kliniky som veľmi spokojná!
Stretla som sa s príjemným prístupom ku klientovi, príjemné prostredie a personál. Pri objednávaní termínu vždy vyšli v ústrety mojim požiadavkám a teším sa, že mi pripomínate termíny.

Práca s pani Ing. Sýsovou je na veľmi dobrej a odbornej úrovni a jej terapie mi pomohli a pomáhajú. Spolu sme našli riešenie na moje problémy. Je to veľmi dobrá a príjemná odborníčka zaujatá svojou prácou, ktorá ju baví.
Marta Panáková
Maximálna spokojnosť *****
Profesionalita personálu, príjemnosť personálu, cítiť dobrú atmosféru v tíme. Každý úkon bol s klientom prediskutovaný, na klienta je čas. Nepracujú pod časovým stresom. Žiadna predraženosť.

Vo všetkých bodoch – dentálny personal, priestor – odporúčam! Doteraz som sa nestretla s fundovanejšou MUDr. a sestričkou ako sú v Medante.
Denisa
Skúsenosti s Medante, konkrétne so Stankou Rubickou mam len tie najlepšie
Diagnostikovali mi autoimunitné ochorenie štítnej žľazy, na ktoré som sa liečila. Po 4 rokoch som znova mala zlé krvné výsledky, tak som sa rozhodla pre homeopatiu. Homeopatiká som brala cca 2 mesiace a po trištvrte roku som šla znova na krvné testy. Tie boli už v poriadku a nález v norme potvrdilo aj ultrazvukové vyšetrenie. Takže veľká spokojnosť.

Stanka lieči aj moje 2 deti. Naša pediatrička všetko riešila antibiotikami bez ohľadu na to, či bolo alebo nebolo treba, dokonca odmietla urobiť CRP napriek tomu, že som vyšetrenie chcela uhradiť. Dcéra mala ATB aj 4 razy za rok. Homeopatická liečba jej znova naštartovala imunitu, teraz býva chorá najviac raz za rok a bez vysokých teplôt. Trvalo to síce skoro 2 roky, než začala takto reagovať, bolo treba veľa trpezlivosti a dôvery, ale stálo to za to. S mladším synom sme už neváhali, zmenili sme pediatričku a uprednostnili homeopatiu. Dcéra je bez ATB už 5 rokov, syn 4.

Je treba dodať, že Stanka nie je homeopat, ktorý by odhováral od lekárskeho vyšetrenia alebo návštevy lekára, pokiaľ človek nie je na 100% presvedčený. Práve naopak, výsledky vyšetrení bielej medicíny (napr. výterov), boli často podkladom pre cielenú homeopatickú liečbu s rýchlym účinkom. Takže veľmi odporúčam!
Daniela Bujnová
Človek sa cíti pohodovo, ako pri debate s priateľmi
Príjemný personál. Príjemné prostredie.
Človek sa cíti pohodovo, ako pri debate s priateľmi. Odporúčania a návrhy postupov na riešenie zdravotných problémov beriem ako rady od múdrejších a odborne fundovaných známych.
Jozef Honek
Vrelo odporúčam
Po dlhej dobe som sa stretla s pozitívnym prístupom medzi pacientom a lekárom. Fyzioterapeutka bola veľmi ochotná, ľudská, všetko vysvetlila niekoľkokrát, veľmi detailne. Vrelo odporúčam
Aneta Andrušková
S každým zubom sa doslova vyhrá
S pani doktorkou aj so sestričkou som mimoriadne spokojná. Absolútne profesionálny prístup. Pani doktorka je dôsledná, pedantná a pozorná. S každym zubom či „problémom” sa doslova „vyhrá“. Ďakujem!
Daniela Hovorková
Mam pocit, že som bola v raji pri anjeloch, nie pri lekároch
Každá žena to pozná – menopauza – hrôza – z každej svetovej strany, z každej oblasti uponáhľaného života, nám bliká červená. Takúto zložitú diagnózu môže vyliečiť iba ten, kto sa vyzná v živote ženy. S prístupom nie ako ďalší kus... ale ako žena, matka, manželka..., no najmä človek.

Som nadšená prístupom na klinike zdravia MEDANTE – komplexný, kolektívny, ľudský prístup – hovorí sa tomu, že HOLISTICÝ, ktorým by sa mohol inšpirovať každý. Mam pocit, že som bola v raji pri anjeloch, nie pri lekároch.

Ďakujem pani doktorka Pitoňáková, ďakujem MEDANTE, robíte skvelú prácu, s úctou, Vilma – 58 ročný klient
Vilma
Ploché nohy vyžadujú cvičenie
Môj problém súvisí s plochými nohami. Som rada, že mi bolo odporučené rehabilitačné pracovisko v zariadení Medante, pretože už po prvom cvičení sa moje bolesti citeľne utlmili a teraz po dvoch týždňoch rehabilitácie sa cítim oveľa lepšie. Takže všetkým s obdobnými problémami odporúčam cvičiť, aj keď to vyzerá už beznádejne.

Moja veľká vďaka patrí aj cvičiteľke, ktorá so mnou cvičila, bola veľmi milá, trpezlivá a veľa som sa naučila. Ďakujem.
Janka Durbáková
Problém s akné je už minulosťou
Moje prvé kroky na kliniku sa spájajú s náhodným objavením ponuky hĺbkového čistenia na sociálnej sieti rozhodnutím sa liečiť, v danej dobe som potrebovala riešiť svoj problém s akné. Už po prvom, aj keď bolestivom a nie esteticky vyzerajúcom výsledku som sa rozhodla využiť aj ďalšie ponúkané služby a síce služby samotnej tradičnej čínskej medicíny. Po niekoľkých ďalších kozmetických sedeniach, akupunktúrach, konzumácii bylinných produktov a dodržiavaním nastavenej dietológie, môžem konštatovať veľkú spokojnosť a viditeľný výsledok.

Pomocnú ruku a rady pani Žužičovej ako aj pani doktorky Jungovej môžem len odporučiť. Personál a prostredie hodnotím taktiež na jednotku.
Zuzana Dorčíková
Spokojnosť s prístupom všeobecnej lekárky
Som spokojná s prístupom aj vyšetrením. Ďakujem, dozvedela som sa, čo som chcela vedieť, keďže  môj doterajší lekár mi neporadil.
Renáta Gajdošová
Vrelo odporúčam každému
Veľká spokojnosť s prístupom, objednávacím systémom, komunikáciou. Vrelo odporúčam každému.
Monika Kadeková
V Medante pomáhajú človeku nadovšetko
Som pacientkou všeobecnej lekárky na klinike Medante. Som veľmi spokojná s prístupom pani lekárky ku mne ako k pacientke. Je veľmi milá, ústretová a priateľská. O pacienta sa všestranne zaujíma.

Problémy rieši profesionálne a veľmi účinne. Nesnaží sa liečiť iba bolesť zo vzniknutého problému, ale aj jeho príčinu. Snaží sa zdravotný problém odstrániť ako celok. Je veľmi empatická a je cítiť, že svoju prácu robí srdcom. Taktiež pani na recepcii je veľmi milá a priateľská. S klinikou Medante som maximálne spokojná, lepšie som si vybrať nemohla.
Miriam Filová
Na dobré výsledky si rada počkám
So službami kliniky MEDANTE som spokojná, konečné výsledky sa dostavia až neskôr, zatiaľ je to fajn. Pracovníčky sú mimoriadne ústretové, za čo im pekne ďakujem.
Ing. Eva Séčová
Rýchly a profesionálny prístup
Ďakujeme, boli sme so službami kliniky Medante spokojní - rýchly a profi prístup.
Eva Kandríková
Komplexná spokojnosť
Príjemné prostredie, profesionálny prístup ošetrujúceho personálu. Žiadne čakacie doby vďaka objednávaniu cez recepciu na presný čas. Som veľmi spokojný.
Peter Bédi
Za dobrým lekárom aj na druhý koniec mesta!
Kliniku Medante som navštívila prvýkrát v lete 2018 po niekoľkomesačnom trápení s tzv. tenisovým lakťom, ktorý mi znemožňoval plnohodnotne sa venovať práci, záľubám a dokonca aj mojej obľúbenej činnosti - spánku :-). Keďže žiadna z dovtedajších terapií môj problém nevyriešila, hľadala som alternatívu. Hneď pri prvej návšteve kliniky som sa tu cítila ako doma a mala som pocit, že tu mám priateľov, ktorým na mne záleží a ktorí iste urobia maximum, aby mi pomohli. Absolvovala som sériu rázových vĺn, homeopatickú liečbu aj akupunktúru a momentálne sa môžem opäť tešiť z plne funkčného lakťa. Po ukončení liečby som mala pocit, že chcem aj naďalej zostať platným členom tohto skvelého kolektívu odborníkov. Pretože na klinike Medante nie ste len obyčajným pacientom – pacient a lekár tu tvoria jeden tím, ktorí spoločne kráča za vytúženým cieľom. Najbližším spolupracovníkom pri zveľaďovaní a ochrane môjho zdravia sa od jesene stala MUDr. Pitoňáková, empatická, priateľská pani lekárka, ktorú na základe doterajších skúsenosti môžem určite všetkým budúcim pacientom odporúčať. A hoci sa klinika nachádza trošku „odruky“, určite platí, že za dobrým lekárom hodno cestovať aj na druhý koniec mesta.
Ingrid Majeriková
Ku kompletnému prístupu k človeku pribalia aj úsmev
Vybrala som si kliniku MEDANTE a špeciálne ambulanciu všeobecného lekára p. MUDr. Pitoňákovej pre prísľub celostného prístupu k človeku. A milo som bola prekvapená. Od prvej návštevy sa stretávam s kompletným servisom plným ochoty, odbornosti a úsmevu - od recepcie s p. Šuranovou až po ambulanciu s pani doktorkou.

Ďakujem. Ďakujem za podporu!

V neposlednom rade si cením perfektný manažérsky tím – operatívne pridelenie termínu ako aj časové dodržanie termínu. Kliniku MEDANTE odporúčam aj ďalším.
Barbara Plachá
Bolesti chrbtice a problémy s chôdzou sú na ústupe
Pre dlhotrvajúce bolesti chrbtice a problémy s chôdzou som zavítal do MEDANTE, kde som stretol milý, ústretový a ochotný personál. Po odbornom vyšetrení lekárkou sa mi venuje fyzioterapeutka Lucia, ktorá so mnou trpezlivo cvičí, vysvetľuje mi cviky a upozorňuje ma na chyby pri cvičení. Jej dôslednosť a nesporná odbornosť sa už prejavuje náznakmi zlepšenia, čo sa za jeden a pol roka nikomu nepodarilo!

Zariadenie MEDANTE odporúčam!
JUDr. Dušan Šramko
Príjemné prekvapenie v zdravotníctve
So službami kliniky MEDANTE som spokojná, konečné výsledky sa dostavia až neskôr, zatiaľ je to fajn. Pracovníčky sú mimoriadne ústretové, za čo im pekne ďakujem.
Ing. Eva Gécová
Veľmi milí ľudia - ste super!
Ste tu veľmi milí a usmiati ľudia. Prosím, zostaňte takí. Máte super dôkladný prístup odborníkov ku klientom. Ďakujem Vám, ste super.
Ingrid Néveová
Veľká spokojnosť s fyzioterapiou
Odporúčam toto zariadenie, profesionálny prístup, veľmi príjemný personál a zvlášť fyzioterapia s Mgr. Luciou Kyselovou.
Terézia Trnková
Prejsť na vašu polikliniku bolo to úplne najlepšie rozhodnutie
Prešla som na vašu polikliniku od septembra 2018 ato bolo úplne najlepšie rozhodnutie. Vysoko hodnotím po každej stránke, čím som tam doteraz prešla aľudský prístup. Ďakujem za starostlivosť vmojom veku (70). Keď si ma našli zdravotné problémy, verte, že to viem oceniť.
Jana Čangová
S rehabilitačným cvičením som bol veľmi spokojný
 
Štefan Šolik
Vďaka nasadeniu úžasných ľudí v Medante sa môj stav za 2 mesiace zlepšil natoľko, že ďalšiu operáciu nemusím podstúpiť a mohla som sa konečne vrátiť do práce
V októbri 2018 som utrpela tažkú zlomeninu ramennej a vretennej kosti v oblasti lakťa. Podstúpila som operáciu a výsledok bol 10 skrutiek a 20 cm jazva. Absolvovala som 2 kolá rehabilitácií, na ktoré je nárok cez poistovňu a zároveň som si platila súkromné rehabilitácie v inom rehabilitačnom centre.

Koncom februára 2019 som absolvovala kontrolu a doktor mi povedal, že ak sa mi za 2 mesiace nepodarí ruku viac rozhýbať, tak ma bude musieť opäť operovať.

Zúfalá som hľadala nové rehabilitačné centrum a prišlo mi pod ruku Medante. Tu som podstúpila 20 komplexných hodín s fyzioterapeutom, niekoľko sedení akupunktúry a masáž jazvy.

Vďaka nasadeniu úžasných ľudí v Medante sa môj stav za 2 mesiace zlepšil natoľko, že ďalšiu operáciu nemusím podstúpiť a mohla som sa konečne vrátiť sa do práce.

Moja veľká vďaka patrí hlavne fyzioterapeutke Lucke. Je to človek, pre ktorého nie jej práca len povinnosť, ale poslanie. Rehabilitácia s ňou nebola len povinná jazda cvičení, ale jej ruky a prístup robia zázraky. Po každej hodine s ňou sa môj stav zlepšoval, za čo jej zo srdca ďakujem.

V Medante je tím ľudí, ktorí o pacientovi navzájom komunikujú a snažia sa naozaj pomôcť. Človek sa tu necíti ako len ďalší v poradí.

Veľmi pekne ďakujem celému môjmu tímu ľudí, ktorí so mnou pracovali a to fyzioterapeutkám Lucke, Viki a Ivke, pánovi doktorovi Mlčochovi za akupunktúru, po ktorej sa tiež so mňou diali neuveriteľné zmeny a aj pánovi masérovi Durecovi za špeciálnu masáž jazvy a jej celkové uvoľnenie. A samozrejme dievčatám na recepcii za ochotu a úsmev. Prajem vám ešte veľa spokojných klientov a vrelo vás odporúčam.
Veronika Takáčová
Dnes už zase môžem behať
Ďakujem za veľmi ľudský prístup celého personálu. Dámy na recepcii vyžarovali pozitívnu energiu a ochotne vyhľadávali vhodné termíny na rehabilitáciu. Po tejto skúsenosti som si povedal, že sem sa oplatí už len vstúpiť. Vďaka. Slečny fyzioterapeutky mi s achilovkou rýchlo pomohli a prispeli k tomu, že už zase môžem behať.
Zdeněk Štěpánek
Lepšie sa cítim a pri chôdzi je bolesť vo väčšine už neprítomná
V júni 2019 som bol na opakovanom MRI chrbtice, kde lekár porovnával výsledok vyšetrenia s výsledkom MRI v júni 2018. Konštatoval jemné zlepšenie, čo je obrovský úspech mojej zničenej chrbtice. Lepšie sa cítim a pri chôdzi je bolesť vo väčšine už neprítomná. A to vďaka fyzioterapeutke Lucii, ktorá so mnou niekoľko mesiacov cvičila a aplikovala ďaľšie , aj prístrojové, techniky. Som jej veľmi povďačný, je to poklad! Medante jednoznačne doporučujem, pomôžu Vám!!
JUDr. Dušan Šramko
Chcel by som sa poďakovať za ústretovosť, ľudskosť a hlavne veľmi odborný prístup
Chcel by som sa touto cestou poďakovať za ústretovosť, ľudskosť a hlavne veľmi odborný prístup všeobecnej pani doktorky MUDr. Zuzane Pitoňákovej a jej sestričky Mgr. Alexandry Danayovej. Keďže ma moji lekári ma nechali v akútnych bolestiach chrbtice, rozhodol som sa vyhľadať túto kliniku. Vďaka odbornému, príjemnému prístupu a nasadenej liečby sa môj stav radikálne zlepšil a odporúčam navštíviť túto kliniku všetkým.
Pavel Rísik
Odstráni akné aj po dlhoročných problémoch
Veľmi odporúčam služby dermokozmetiky (chemický peeling ale aj bežné ošetrenie). Výborna medicínska kozmetika Natinuel, ktorá odstráni akné aj po dlhoročných problémoch a skvelá kozmetička Katka.
Daniela Hollá
Ďakujem za úžasný prístup
Klinika Medante v plnom rozsahu napĺňa svoje poslanie a motto, ktoré si vždy prečítam pri príchode na kliniku: „V Medante pre Vás máme čas, empatiu, skúsenosť, odbornosť a cestu, na ktorej Vás čaká Vaše zdravie. Fyzické, psychické i duševné.“ Ďakujem najúžasnejšej MUDr. Pitoňákovej, najúžasnejšej MUDr. Andrejcovej a nádherným bytostiam na recepcii, za ich prístup k tak zložitému pacientovi ako som ja.
Jana Gučíková
Komplexná starostlivosť
Kliniku Medante môžem len odporučiť. Využila som a pravidelne využívam mnoho procedúr a služieb, ktoré poskytujú. Prístup všetkých je veľmi ľudský, venujú klientom dostatok času a všetko vysvetlia tak, aby tomu rozumel aj laik. Taktiež veľmi oceňujem, že jednotliví lekári a terapeuti medzi sebou komunikujú a tak sa na pacienta pozerajú z rôznych uhlov. Napríklad TČM diagnostiku som si mohla doplniť aj o výživové poradenstvo od Zdenky Havettovej, ktorá mi nastavila stravovanie na princípoch TČM a presne na základe mojej diagnostiky v rámci TČM.
Jana Galera Matúšová

Potrebujete sa poradiť či objednať?

Objednajte sa online

alebo neváhajte kontaktovať našu recepciu e-mailom na
recepcia@medante.sk
(pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky uveďte do mailu telefonický kontakt)

alebo osobne na Galvaniho 19, 821 04 Bratislava

X

Zaujíma nás Vaša skúsenosť.
Napíšte nám prosím.

Odosielam Vášu skúsenosť
© Poliklinika MEDANTE 2024