Objednajte sa ONLINE

Ako sa objednám na vyšetrenie?

Náš objednávací systém sme navrhli tak, aby bol pre vás čo najjednoduchší. Preto najpohodlnejšie je objednať sa prostredníctvom nášho online rezervačného systému na: https://www.medante.sk/volne-terminy/ . Taktiež je možné sa objednať emailom na: recepcia@medante.sk

Potrebujem zrušiť termín.

Termín je môžné zrušiť 24 hodín pred vyšetrením bezplatne, a to cez náš online rezervačný systém emailom, ktorý ste dostali pri potvrdení rezervácie. Taktiež môžete termín zrušiť písomne na email: recepcia@medante.sk. Za termín, ktorý je zrušený menej ako 24 hodín pred vyšetrením, sa uplatňuje 100% storno poplatok.

Je vyšetrenie v MEDANTE plne hradené zdravotnou poisťovňou?

Vo vybraných ambulanciách sú vyšetrenia plne hradené zo zdravotného poistenia. Aktuálne cenníky spoplatnených nadštandardných služieb nájdete v popise jednotlivých ambulancií. Na vyšetrenia hradené zo zdravotného poistenia je potrebný aj výmenný lístok od Vášho všeobecného lekára.

Príjimate nových pacientov?

Áno. Aktuálne máme kapacity v ambulanciách Všeobecných lekárov pre dospelých, Všeobecných lekárov pre deti a tiež na Gynekologickej ambulancii. Termíny sú dostupné aj v našich špecializovaných ambulanciách a ambulanciách terapeutov, kde sa môžete objednať na niektorú z našich doplnkových celostných terapií. Celú ponuku ambulancií nájdete tu: https://www.medante.sk/ambulancie/

Potrebujem výmenný lístok na vyšetrenie?

Na vyšetrenie u našich špecialistov je potrebné mať výmenný lístok od Vášho všeobecného lekára. Výmenný lístok nie je potrebný v prípade návštevy ambulancie psychiatra a dermatovenerológa.

Beriete deti a dospelých do všetkých ambulancií?

Mnohé naše ambulancie poskytujú starostlivosť deťom a adolescentom. Na stránke každej ambulancie nájdete aj vekovú kategóriu s akou daný špecialista pracuje. Využiť môžete aj vyhľadávanie cez filter s odkazom na vašu požiadavku.

Poskytujete ročné programy?

Áno. Prioritne termíny alokujeme pre pacientov so zakúpenou ročnou starostlivosťou. Aktuálne balíky našich služieb nájdete na webe v sekcii Ročné programy.

Nemám u vás ročný program, viem prísť ku špecialistovi na vyšetrenie aj bez zakúpeného ročného programu?

Jednorazový termín v ambulancii - aktuálne (do odvolania) je možný. Je teda možné objednať sa na termín v konkrétnej ambulancii aj bez podmienky zakúpenia ročnej starostlivosti. Je nutné počítať s dlhšou čakacou dobou na prvý možný voľný termín. Prioritne termíny alokujeme pre pacientov so zakúpenou ročnou starostlivosťou. Všetky špecializované ambulancie (okrem psychiatrickej a kožnej ambulancie) vyžadujú výmenný lístok od Vášho všeobecný lekára.

Rád by som skonzultoval môj zdravotný stav a dozvedel sa, ako mám ďalej postupovať.

Kladieme dôraz na otvorenú komunikáciu medzi lekárom a pacientom. Preto sme vytvorili tzv. MEDANTE Konzultáciu - priestor pre efektívny rozhovor s našim odborníkom. Lekár si Vás dôkladne vypočuje, zhodnotí Váš zdravotný stav a odporučí ten najlepší a nejefektívnejší ďalší postup pre Vás. Objednať sa na službu MEDANTE Konzultácia môžete tu: https://www.medante.sk/konzultacia/

Rádiológia - máte Magnetickú rezonanciu alebo CT?

Žiaľ, magnetickú rezonanciu ani CT neposkytujeme. K dispozícii je tu však celotelový najmodernejší RTG.

Potrebujem gynekologickú preventívnu prehliadku.

Pokiaľ má náš gynekológ Vašu zdravotnú dokumentáciu, preventívna prehliadka je súčasťou poskytovaných služieb. Ak u nás Vaša zdravotná dokumentácia nie je, preventívna prehliadka sa poskytne len v rámci akútneho vyšetrenia. Informácie o ročnom programe gynekologickej ambulancie nájdete tu: https://www.medante.sk/rocne-programy/

Potrebujem potvrdenie o zdravotnej starostlivosti (PZS).

Služby Pracovnej zdravotnej starostlivosti sú poskytované v prípade, že ide o kapitovaného pacienta, ktorý má zdravotnú dokumentáciu u nášho všeobecného lekára. V opačnom prípade tieto služby neposkytujeme.

Kedy si môžem preniesť zdravotnú dokumentáciu, ak som nedávno zmenil svojho všeobecného lekára?

Zmenu je možné urobiť, ak je pacient aspoň 6 mesiacov registrovaný u svojho všeobecného lekára.

Poskytujete zvýhodnené balíky služieb?

Áno, poskytujeme zvýhodnené ročné programy, kreditné programy a zvýhodnené balíky v takmer všetkých ambulancíách. Viac info v sekcii Ročné programy, Kreditné balíky a na podstránkach jednotlivých ambulancií.

Kedy mám nárok na preventívnu prehliadku u všeobecného lekára?

Na bezplatnú preventívnu prehliadku u svojho všeobecného lekára má pacient nárok zo zákona každé 2 roky. Ak máte záujem o preventívne prehliadky mimo tohto obdobia, môžete vyžiť našu ponuku preventívnych prehliadok MEDANTE a nechať si vyšetriť svoj aktuálny zdravotný stav. Viac sa dočítate tu: https://www.medante.sk/preventivne-prehliadky/

Fyzioterapia - akú máte ponuku služieb a prístrojové vybavenie?

Naše fyzioterapeutické ambulancie ponúkajú najmodernejšie prístrojové vybavenie a využívajú efektívne postupy na odstránenie zdroja bolestí u pacienta. Práca našich fyzioterapeutov je vysoko profesionálna a prispôsobená individuálnym potrebám pacienta. O všetkých službách a vybavení sa dočítate tu: https://www.medante.sk/fyzioterapia/

Aké služby poskytujete vo vašej psychologickej a psychoterapeutickej ambulancii?

V našej ambulancii poskytujeme široké spektrum psychologických a psychoterapeutických služieb pre dospelých, deti a adolescentov. Patrí sem individuálna psychoterapia a poradenstvo, krízová intervencia, diagnostika, rodinná terapia a ďalšie. Viac informácií nájdete na podstránkach jednotlivých ambulancií.

Ako si vybrať vhodného terapeuta a vhodnú terapiu pre seba?

Výber vhodného terapeuta je dôležitý krok. Môžete začať tým, že si prečítate profily našich terapeutov na našej webovej stránke a zistíte, ktorý z nich má skúsenosti s problémami, ktoré Vás trápia. Ďalej môžete zvážiť osobné stretnutie spojené s 30 minútovou ochutnávkou terapie a na základe toho zvážiť svoje sympatie a pocity. Dôležité je, aby ste sa cítili pohodlne a dôverne.

Som firma a hľadám možnosti spolupráce.

Pre ponuku na mieru nás kontaktujte na: obchod@medante.sk

Potrebujete sa poradiť či objednať?

Neváhajte kontaktovať našu recepciu e-mailom na
recepcia@medante.sk
(pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky uveďte do mailu telefonický kontakt)

alebo osobne na Galvaniho 19, 821 04 Bratislava

X

Kontaktný formulár

Odosielam požiadavku
© Poliklinika MEDANTE 2024