MEDANTE zakladal s jednou víziou – priniesť ľuďom na Slovensku kvalitnú holistickú medicínu. Takú, ktorá sa fokusuje na koreň zdravotných ťažkostí, na celého človeka, nielen na potláčanie symptómov.

Absolvent Ekonomickej univerzity (Bratislava), v minulosti spolumajiteľ úspešnej podnikateľskej siete na poli zdravotníckej techniky a medicínskych produktov aktívnej v 26 krajinách strednej a východnej Európy. Ukončenie vysoko produktívnej a čisto materiálne orientovanej fázy života, na seba nenechalo dlho čakať - v roku 2008 komplikovane ochorel.

Bola to práve jeho vlastná cesta uzdravenia, počas ktorej pochopil, že moderná a klasická medicína sa vzájomne dopĺňajú. Z pragmatického človeka orientovaného na materiálne ciele sa postupne rodil človek otvorený, empatický a pokorný.

Vždy som veril len v seba samého a napriek tomu som sa stratil. Dnes viem, že „ja“ je len ilúzia. Keď je zmysluplnosť veci hnaná vnútorným pocitom nadšenia, človek v skutočnosti nemá na výber. Služba spoločnosti, ja hovorím, že ďakovanie životu za život. Preto Medante...
 

Galéria

Odporúčame:

Potrebujete poradiť?