MUDr. Andrea Andrejcová

Stomatológ

Vyniká nielen vysokou odbornosťou, ale aj citlivým a rešpektujúcim prístupom k svojim pacientom a schopnosťou nájsť to najlepšie riešenie podľa potrieb konkrétneho pacienta. 

MUDr. Andrea Andrejcová ošetruje dospelých pacientov aj detských pacientov od narodenia. Ordinuje v slovenskom a v anglickom jazyku. Dr. Andrea Andrejcová M.D. treats children from birth as well as adults. She offers medical services in English and Slovak language.
Mojim krédom je ošetriť druhých tak, ako by som ošetrila seba. Je pre mňa dôležité poskytnúť čo najmenej invazívnu liečbu vo vysokom štandarde a meniť u mnohých veľmi negatívne skúsenosti so zubárom na pozitívne.

Zameranie

Vo svojej praxi sa sústredí na estetickú záchovnú stomatológiu, so všetkými modalitami, ktoré k nej patria: výplňová terapia, rekonštrukčná protetická terapia, jednoduché chirurgické zákroky, endodoncia, ošetrenie parodontu.

Na docielenie požadovanej estetiky úsmevu využíva minimálne invazívne postupy pomocou inovatívnych stomatologických techník. 
Pomáha pacientom realizovať minimálne invazívne komplexné rekonštrukcie zhryzu a venuje sa liečbe pacientov s postihnutím temporomandibulárneho kĺbu.

Prax a vzdelanie

  • Stomatologická ambulancia v MEDANTE
  • Súkromná stomatologická ambulancia - 11 ročná prax
  • Terapeut metódy Cesta
  • Absolvent štúdia na  Slovenskej akadémii klasickej homeopatie
  • Atestácia v odbore Stomatológia
  • Absolvent odboru Stomatológia na Lekárskej fakulte UK, Bratislava

Ambulancie

Potrebujete sa poradiť či objednať?

Neváhajte kontaktovať našu recepciu
02/ 20 302 303

e-mailom na
recepcia@medante.com

alebo osobne na Galvaniho 19, 821 04 Bratislava

X

Kontaktný formulár

Odosielam požiadavku
Tipy na vyhľadávanie:
© MEDANTE Clinic, s.r.o. 2023