Rýchly antigénový test zo steru z nosohltana poskytuje vysoko presné výsledky behom niekoľkých minút. Testujeme priamo prítomnosť vírusu v tele pacienta.

Pozor, nie je to PCR, ani rýchlotest na zisťovanie protilátok IgG a IgM. Overte si prosím, či tento typ testu je vhodný pre účely, na ktoré test potrebujete.

VÝSLEDOK:
Do 1 hodiny obdržíte od nás výsledok testu mailom. Na požiadanie vystavujeme papierové potvrdenie do 20 min. priamo na mieste odberu.

CENA: 19 EUR

ONLINE: REGISTRÁCIA, TERMÍN, PLATBA

POSTUP

 1. Zaregistrujte sa online
 2. Vyberte si záväzný termín odberu
 3. Uhraďte službu online
 4. Dostavte sa na miesto odberov včas (prosím, berte do úvahy dopravnú situáciu, po 15-tej hodine býva smerom k nášmu zdrav. zariadeniu dopravná špička)
 5. Do odberového stanu vstupujete presne v objednanom čase.
 6. Pri okienku v odberovom stane sa preukážte zdravotníckemu pracovníkovi kartou poistenca
 7. Počas celého vyšetrenia máte nasadené rúško na ústach, výter sa realizuje z nosohltana.
 8. Bezprostredne po odbere opúšťate areál zdravotníckeho zariadenia.
 9. Do 1 hodiny Vám zasielame výsledok testovania mailom ( prosím, skontrolujte správnosť údajov v registračnom formulári, v prípade uvedenia nesprávneho kontaktu, nenesieme zodpovednosť za nedoručenie informácie).
 10. Storno podmienky: V prípade, ak sa nemôžete na objednaný termín vyšetrenia dostaviť, kontaktujte prosím bezodkladne telefonicky/ sms správou recepciu kliniky na čísle +421 911 656 522 s uvedením Vášho mena a objednaného termínu. Telefonicky si dohodnete náhradný termín. V prípade zaslanej sms, recepcia kontaktuje klienta telefonicky promptne späť. Termín je možné meniť najneskôr 24h vopred. V prípade, ak sa klient nedostaví na objednaný termín, je uplatnený 100% poplatok.

Rýchly antigénový test NADAL® COVID-19

poskytuje vysoko presné výsledky behom niekoľkých minút.

Test sa vykonáva prostredníctvom výteru z ústnej dutiny alebo nosohltanu. Výter sa extrahuje v pufrovom roztoku a následne sa pipetuje na testovaciu kazetu. Kvalitatívny výsledok je k dispozícii za menej ako 20 minút.

Imunochromatografický test s laterálnym tokom na detekciu nukleoproteínov vírusu SARS-CoV-2 vo vzorkách naso-faryngeálnych, a teda jeho priamu fyzickú prítomnosť v tele. Testy sú schopné identifikovať infekčného pacienta už 1-2 dni pred prepuknutím príznakov ochorenia.

Detekcia antigénu vypĺňa medzeru v doposiaľ ponúkanej diagnostike. Nukleokapsidový proteín (N) je ideálny na detekciu vírusov, pretože je veľmi hojný vo vírusoch a dostatočne špecifický pre SARS-CoV-2. Je to jeden zo 4 najdôležitejších štrukturálnych proteínov a podieľa sa na replikácii, transkripcii a obalení genómu vírusu.
 • Kvalitatívny výsledok je k dispozícii už za 15 minút
 • Vysoká špecificita > 99.9 % (Žiadna skrížená reaktivita s ľudskými patogénnymi korona- vírusmi (ako hCoV-229E, -HKU1, -NL63 a -OC43), alebo s vírusmi chrípky)
 • Vysoká citlivosť pri vysokej a strednej vírusovej záťaži - 97.56 %
 • CE certifikácia určujúca test pre profesionálne in vitro použitie v krajinách EÚ

Výrobca

Nal Von Minden (www.nal-vonminden.com) - nemecký výrobca zdravotníckych testov s ISO certifikáciou. Testy sú CE certifikované na použitie v krajinách EÚ.

Aktuálne jeden z najspoľahlivejších antigénových testov určený pre profesionálne použitie zdravotníckym personálom dostupný na európskom trhu.

Diagnostická senzitivita je pri vysokej a strednej vírusovej záťaži až 97,56 % a  diagnostická špecificita je >99,9 %. To znamená, že pozitívny výsledok antigénového testu je veľmi presný.

Tento test slúži ako pomôcka pri diagnostike infekcií SARS-CoV-2. Koncentrácie antigénu vírusového nukleoproteínu sa môžu v priebehu ochorenia líšiť a môžu spadnúť pod detekčný limit testu. Možnú infekčnosť i v prípade negatívnych výsledkov testov teda nie je možné vylúčiť.
Medante odborníci
MUDr. Zuzana PitoňákováVšeobecný lekár pre dospelých
MUDr. Nikola ViszlaiováVšeobecný lekár pre dospelých
Cenník: Koronavírus antigénový rýchlotest na prítomnosť COVID-19
Koronavírus antigénový rýchlotest na prítomnosť COVID-19
-19 €
Objednať
Objednajte sa na Koronavírus antigénový rýchlotest na prítomnosť COVID-19
Vyberte si termín

Priebežne dopĺňame ďaľšie voľné termíny.
Odosielam požiadavku