Objednajte sa ONLINE

Ambulancia zazmluvnená poisťovňami: UNION, VŠZP.

Skutočne komplexná stomatologická prevencia a liečba

Návšteva u zubára nemusí byť strašiakom! Náš prístup k starostlivosti zakladáme na dôkladnej prevencii v spojení s celostnými liečebnými prístupmi. Pre zlepšenie stavu chrupu využívame podporné modality ako homeopatiu, tradičná čínsku medicínu a úpravu výživy.

Pri stomatologických ošetreniach využívame najbezpečnejšie technológie a pre ľudský organizmus vysoko bio-kompatibilné materiály.

Naše motto je bezbolestný prístup a odbúranie strachu z ošetrenia

Vždy vám problém a postup vysvetlíme a maximálne rešpektujeme vašu citlivosť. Vaše obavy spolu prekonzultujeme a zákrok prevedieme až keď vás s ním oboznámime, tak aby ste nemuseli zažívať zbytočný stress.

Náš tím je priateľský, profesionálny, zanietený poskytovať starostlivosť zameranú na pacienta bez akýchkoľvek kompromisov.

Ortodoncia

Na základe ročnej praxe u špičkového ortodonta Vás vieme v tejto problematike naviesť - či, ako, kedy a kde začať s liečbou. Zastávame podchytenie ortodontických odchýlok v čo najnižšom veku, vieme Vás pri mnohých odchýlkach smerovať na ortodontov, ktorí ešte pracujú aj s tzv. „nočnými vyberacími strojčekmi“. Takto sa pri mnohých odchýlkach vieme vyhnúť fixnému strojčeku.

Medante odborníci

V MEDANTE sa kombinujú odborné znalosti a skúsenosti, vysoké nasadenie, zmysel pre spoluprácu a vášeň pre medicínu ako poslanie, nie len ako prácu

Potrebujete sa poradiť či objednať?

Neváhajte kontaktovať našu recepciu e-mailom na
recepcia@medante.sk
(pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky uveďte do mailu telefonický kontakt)

alebo osobne na Galvaniho 19, 821 04 Bratislava

X

Objednajte sa

Odosielam požiadavku
© MEDANTE Clinic, s.r.o. 2023