Skutočne komplexná stomatologická prevencia a liečba

Návšteva u zubára nemusí byť strašiakom! Náš prístup k starostlivosti zakladáme na dôkladnej prevencii v spojení s celostnými liečebnými prístupmi. Pre zlepšenie stavu chrupu využívame podporné modality ako homeopatiu, tradičná čínsku medicínu a úpravu výživy.

Pri stomatologických ošetreniach využívame najbezpečnejšie technológie a pre ľudský organizmus vysoko bio-kompatibilné materiály.

Naše motto je bezbolestný prístup a odbúranie strachu z ošetrenia

Vždy vám problém a postup vysvetlíme a maximálne rešpektujeme vašu citlivosť. Vaše obavy spolu prekonzultujeme a zákrok prevedieme až keď vás s ním oboznámime, tak aby ste nemuseli zažívať zbytočný stress.

Náš tím je priateľský, profesionálny, zanietený poskytovať starostlivosť zameranú na pacienta bez akýchkoľvek kompromisov.

Ortodoncia

Na základe ročnej praxe u špičkového ortodonta Vás vieme v tejto problematike naviesť - či, ako, kedy a kde začať s liečbou. Zastávame podchytenie ortodontických odchýlok v čo najnižšom veku, vieme Vás pri mnohých odchýlkach smerovať na ortodontov, ktorí ešte pracujú aj s tzv. „nočnými vyberacími strojčekmi“. Takto sa pri mnohých odchýlkach vieme vyhnúť fixnému strojčeku.

Stomatologická ambulancia MEDANTE je zmluvným partnerom všetkých zdravotných poisťovní.

Medante odborníci

Náš tím odborníkov zdieľa presvedčenie, že medicína sa dá robiť profesionálne a zároveň ľudsky – s úctou, rešpektom a empatiou k pacientovi.

Potrebujete sa poradiť či objednať?

Neváhajte kontaktovať našu recepciu
02/ 20 302 303

e-mailom na
recepcia@medante.com

alebo osobne na Galvaniho 19, 821 04 Bratislava

X

Objednajte sa

Odosielam požiadavku
© MEDANTE Clinic, s.r.o. 2023