Hilterapia

Hilterapia® je prelomová terapeutická metóda, ktorá využíva vysoko intenzívne HILT impulzy. Laserové impulzy prenikajú do najhlbších vrstiev svalov a kostí bez toho, aby poškodzovali povrchové tkanivá. Ich efektívny účinok sa odporúča pri liečbe bolestivých patológií, ktoré postihujú kĺbový a svalový aparát. Na pacienta majú biostimulačný a protizápalový efekt.
Objednať

Hilterapia

Podstatou Hilterapie® je vysoká intenzita laserového žiarenia HILT, ktoré preniká hlboko do svalových a kostrových tkanív bez toho, aby poškodila povrchovú vrstvu kože. Podobné výsledky nedosahuje žiadna iná laserová technológia v súčasnosti celosvetovo dostupná. Je ideálna pre liečbu bolestivých ochorení, ktoré postihujú svalový a pohybový aparát od najpovrchnejších až po najhlbšie zóny.


Laserový systém pracujúci s HILT impulzom pomáha zlepšiť zdravotné komplikácie v priebehu krátkeho času. Hilterapia® dosahuje veľmi vysoké hodnoty (1-3 kW) s Nd: zdroj pulzu YAG. Zaručuje odstránenie zápalov vnútorných tkanív, ktoré zároveň posilňuje a stimuluje. Tkanivá sa počas terapie zahrievajú, svaly sa uvoľňujú a bolesť sa odstraňuje na dlhý čas. Hilterapia® je účinná pri liečbe artrózy aj posttraumatických patológií. Aktivuje lymfatické odvodnenie a mikrocirkuláciu.

HILT pulz umožňuje vytvoriť fotomechanický druh efektu. Sila tohto efektu je priamoúmerná laserovej intenzite a nepriamoúmerná dĺžke trvaniu impulzu. Vďaka krátkemu trvaniu impulzu a veľmi vysokej intenzite vytvára dôležité terapeutické efekty. Aktivuje sériu biologických signálov, ktoré podporujú uzdravujúce a regeneračné procesy v tkanivách.

Hilterapia je populárna

Hilterapia® je populárna aj u profesionálnych športovcov, pretože rýchlo a účinne odstraňuje zápaly šliach, pomáha pri výronoch a rehabilitácii po úrazoch. Vďaka nej sa aktivujú v tkanivách metabolické procesy, ktoré vplývajú na rýchlejšiu regeneráciu.

Vďaka HILT impulzom môže pacient dosiahnuť za krátky čas dlhotrvajúce pozitívne účinky pri liečbe bolestivých a zápalových ochorení. Hilterapia® je najmodernejšie a najefektívnejšie riešenie pri liečbe bolestivých ochorení vnútorných tkanív. Zlepšuje zdravotný stav a tým prispieva k skvalitneniu života. Efektívne odstraňuje bolestivé symptómy a problémy v kĺbovej mobilite. Citeľné výsledky sa ukazujú už po prvej aplikácii a pacient pociťuje výraznú úľavu. Intenzita a energetický dopad impulzu HILT majú analgetické, protizápalové a proti edémové účinky, ktoré výrazne podporujú zotavenie a regeneráciu tkaniva.

Hilterapia® vracia pacientom radosť z plnohodnotného a aktívneho života bez bolesti. 

Popis služby:

Hilterapia® je prelomová terapeutická metóda, ktorá zaručuje okamžité výsledky v utlmení bolesti a hĺbkovú svalovú relaxáciu. Má silné protizápalové a drenážne účinky už po prvej aplikácii. Pohybová funkcia, s ktorou má pacient od zranenia, operácie alebo zlomeniny problémy, sa lieči rýchlo a účinne.
Medante odborníci
Gabriella DerzsiováFyzioterapeut
Jela PavlakovaFyzioterapeut
Cenník: Hilterapia
Objednajte sa