Objednajte sa ONLINE

Ambulancia zazmluvnená poisťovňami: UNION, VŠZP.

Prístrojová fyzioterapia je účinný spôsob liečby pohybového aparátu. 

V MEDANTE využívame najmodernejšie prístupy a prístroje ako napr. MLS laserová terapia, hilterapia, magnetoterapia, elektroliečba, rázová vlna.

Nezáleží na tom, či sa zotavujete po úraze, liečite chronický stav alebo vám problémy spôsobuje sedavá práca. Naši fyzioterapeuti vám nastavia individuálny postup liečby podľa vašej potreby a kondície.

Našim cieľom je pomôcť vám skutočne navrátiť radosť z pohybu, preto klientov vnímame ako celok a nezameriavame sa pri liečbe iba na izolované časti tela (bolestivý ramenný kĺb, koleno, krčná chrbtica...), ktoré sú zdanlivo problémom. Tieto miesta často nebývajú „pravým zdrojom problému“. Ich ošetrením sa síce často zmierni bolesť no, nevyrieši sa skutočný problém a stav sa po čase opakuje. Naši fyziooterapeuti okrem ošetrenia bolestivých či problematických partií trpezlivo pátrajú po tom, kde „problém“ v pohybovom aparáte naozaj vzniká a pracujú na jeho udržateľnom odstránení.

Pri fyzikálnej terapii používame najmodernejšie fyzikálne terapie.

Medante odborníci

V MEDANTE sa kombinujú odborné znalosti a skúsenosti, vysoké nasadenie, zmysel pre spoluprácu a vášeň pre medicínu ako poslanie, nie len ako prácu

Potrebujete sa poradiť či objednať?

Objednajte sa online

alebo neváhajte kontaktovať našu recepciu e-mailom na
recepcia@medante.sk
(pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky uveďte do mailu telefonický kontakt)

alebo osobne na Galvaniho 19, 821 04 Bratislava

X

Objednajte sa

Odosielam požiadavku
© Poliklinika MEDANTE 2024