PCR test zo slín je rovnako presný ako PCR test z výteru z nosohltanu!

Test na infekčné respiračné ochorenie COVID-19 vyvolané koronavírusom SARS-CoV-2 určený pre všetkých od 5 rokov.

Odber sa vykonáva odberom zo slín (ak dieťa dokáže v ústach nazbierať sliny v množstve 2 ml a následne ich vypľuť do skúmavky s lievikom). V prípade pacienta do 18 rokov je potrebné, aby prišiel v sprievode zákonného zástupcu, ktorý udelí súhlas na odber biologického materiálu. Vyšetrenie pre samoplatcov nie je hradené zo zdravotného poistenia.

POSTUP

  1. Zaregistrujte sa online
  2. Vyberte si záväzný termín odberu
  3. Uhraďte službu online
  4. Dostavte sa na miesto odberov včas (prosím, berte do úvahy dopravnú situáciu, po 15-tej hodine býva smerom k nášmu zdrav. zariadeniu dopravná špička)
  5. Na odberné miesto vstupujete presne v objednanom čase.
  6. Preukážte sa zdravotníckemu pracovníkovi kartou poistenca
  7. Bezprostredne po odbere opúšťate areál zdravotníckeho zariadenia.
  8. Potvrdenie o negatívnom výsledku PCR testu zo slín dostanete automaticky spolu s výsledkom prostredníctvom e-mailu. (prosím, skontrolujte správnosť údajov v registračnom formulári, v prípade uvedenia nesprávneho kontaktu, nenesieme zodpovednosť za nedoručenie informácie).
  9. Storno podmienky: V prípade, ak sa nemôžete na objednaný termín vyšetrenia dostaviť, kontaktujte prosím bezodkladne telefonicky/ sms správou recepciu kliniky na čísle +421 911 656 522 s uvedením Vášho mena a objednaného termínu. Telefonicky si dohodnete náhradný termín. V prípade zaslanej sms, recepcia kontaktuje klienta telefonicky promptne späť. Termín je možné meniť najneskôr 24h vopred. V prípade, ak sa klient nedostaví na objednaný termín, je uplatnený 100% poplatok.
Medante odborníci
MUDr. Zuzana PitoňákováVšeobecný lekár pre dospelých
MUDr. Nikola ViszlaiováVšeobecný lekár pre dospelých
Cenník: COVID-19 PCR test zo slín
PCR test zo slín + potvrdenie v anglickom jazyku
-50 €
Objednať