Klinika Medante vždy rada podporí zmysluplné a zaujímavé projekty. Tentoraz išlo o dve hodnotné udalosti určené pre všetky slečny a dámy – EvitaDay konferencia Umenie byť ženou. Klinika Medante bola partnerom a vystavovateľom na oboch akciách a osobne ich prišiel podporiť aj zakladateľ kliniky Michal Andrejco.

EvitaDay je celodenný motivačný projekt, za ktorým stojí obľúbená spisovateľka a podnikateľka Evita Urbaníková. Ide o stretnutie žien, ktoré sa chcú každé ráno budiť spokojné s tým, ako žijú, alebo minimálne spokojné s tým, akým smerom si život navigujú. Na podujatí vystúpili mnohé známe osobnosti a spíkri. Akcia sa uskutočnila 7. mája prvýkrát v Žiline a zúčastnilo sa jej 280 ľudí. Ak ste májový EvitaDay zmeškali, ešte stále ho máte možnosť zažiť 10. septembra 2016 v Bratislave.

Konferencia Umenie byť ženou sa uskutočnila 9. apríla v Bratislave. Išlo už o tretí ročník, ktorý pritiahol až 850 návštevníkov. Dôvodom veľkého záujmu bol najmä plnohodnotný program a množstvo zaujímavých tém. Všetky ženy, ktoré sa zaujímajú o seba, svoje zdravie a majú záujem sa neustále vzdelávať, mohli získať odpovede na svoje otázky a stráviť príjemný deň v dobrej spoločnosti.

Rovnako ako na EvitaDay, aj na konferencii Umenie byť ženou vystúpil Michal Andrejco ako spíker s témou celostnej medicíny a prepojenia emócií s psychickým a fyzickým zdravím. Okrem neho prednášali aj osobnosti z oblastí zdravia, stravovania, vzťahov, materstva a ďalších tém, ktoré sú ženám blízke. Na konferencii vystúpila aj Brandon Bays, autorka celosvetovo známej liečebnej metódy Cesta.

Účasť na oboch podujatiach bola silným a príjemným zážitkom. Sme veľmi radi, že sme mohli podporiť ženy, ktoré majú odvahu a chuť byť samé sebou a zdieľať jednoduché princípy vzájomnej prepojenosti tela, mysle a emócií.
 

Galéria

Príbuzné témy:

Potrebujete poradiť?