Podávanie infúzií ambulantnou formou je efektívnym a pohodlným spôsobom liečby u indikovaných ochorení. Pre mnohých pacientov je vhodnejšou a prijateľnejšou alternatívou ako podávanie infúzií formou hospitalizácie v nemocnici.

Počet infúzií závisí od indikácie lekárom – zvyčajne 2 až 10. Podáva sa jedna infúzia denne.
Dĺžka podania infúzie je cca 50 min.

Ako na to?

Ak Vám Váš odborný lekár odporučil infúznu liečbu a máte k dispozícii lekársku správu s indikovanými infúziami, prineste ju. V tomto prípade nie je už potrebné absolvovať vyšetrenie u nás a priamo sa objednajte cez Objednávkový formulár na podanie infúznej liečby a vyberte možnosť „mám odporučenie špecialistu“.

Ak máte nižšie uvedené zdravotné ťažkosti a zatiaľ ste nemali možnosť absolvovať odborné vyšetrenie, je potrebné pred podaním infúznej liečby absolvovať krátke vyšetrenie našim všeobecným lekárom - zadarmo a následne Vám bude doporučená infúzna terapia. V objednávkovom formulári vyberte možnosť „nemám odporučenie špecialistu“.
Medante odborníci

Náš tím odborníkov zdieľa presvedčenie, že medicína sa dá robiť profesionálne a zároveň ľudsky – s úctou, rešpektom a empatiou k pacientovi.

Potrebujete sa poradiť či objednať?

Neváhajte kontaktovať našu recepciu
02/ 20 302 303

e-mailom na
recepcia@medante.com

alebo osobne na Galvaniho 19, 821 04 Bratislava

X

Objednajte sa

Odosielam požiadavku
© MEDANTE Clinic, s.r.o. 2023