Objednajte sa ONLINE
V MEDANTE aplikujeme kolagénové injekcie (triedy COLLAGEN MEDICAL DEVICES – „MD“) vyrábané talianskou spoločnosťou Guna, ktorá sa už viac ako dvadsať rokov zaoberá farmaceutickým výskumom.

Spoločnosť Guna tradične vo svojich prípravkoch využíva predovšetkým telu vlastné látky vo fyziologických koncentráciách v kombinácii s rastlinnými extraktmi a ďalšími prírodnými látkami. Konceptom je teda čo najprirodzenejšie regulovať fyziologické funkcie nášho organizmu tam, kde je to potrebné.

Guna MD - kompletný rad prípravkov na liečbu bolesti pohybového a podporného aparátu

Zmierňujú bolesť a zlepšujú pohyblivosť kĺbov spomalením fyziologickej degenerácie kĺbov a pridružených tkanív, a to vždy v tej oblasti, pre ktorú sú určené. Zároveň zmierňujú poškodenie spôsobené starnutím, nesprávnym držaním tela, sprievodnými chronickými ochoreniami, poraneniami a úrazmi.

Obsahujú kolagén, ktorý pôsobí proti ochabnutosti spojivového tkaniva a látky rastlinného a minerálneho pôvodu, ktoré napomáhajú transportu kolagénu do cieľového tkaniva.

Benefity:

  • Účinnosť
  • Bezpečnosť
  • Znášanlivosť
  • Bez alergických reakcií
  • Prírodný pôvod
  • Pre všetky vekové kategórie
  • Bez rizika liekových interakcií
  • Možnosť kombinácie s inou liečbou

Komplexný účinok na bolesti pohybového aparátu

Prípravky sú dostupné v balení po 10 ampuliek. Nie sú viazané na lekársky predpis. Aplikácia je rýchla, minimálne bolestivá (aplikácia subkutánna, intradermálna, intramuskulárna, intraartikulárna).

Štandardným protokolom je použitie jednej až dvoch ampuliek 2-3x týždenne po dobu prvých dvoch týždňov podľa závažnosti a klinického stavu; následne jedno ošetrenie týždenne až do úľavy od bolesti. Úľava od bolesti sa zvyčajne dostavuje po prvom až treťom ošetrení.

GUNA MD kolagénové injekcie

S MD injekciami majú na Slovensku skúsenosti pacienti a lekári rôznych špecializácií (ortopédi, neurológovia, algeziológovia, chirurgovia, reumatológovia i všeobecní lekári pre dospelých).

Hlavnou prednosťou preparátov GUNA MD je šetrný druh terapie pri bolestivých svalovo-šľachových syndrómoch, ako aj pri lumboischialgickom syndróme. Kolagén obsiahnutý v prípravkoch predstavuje výborné liečivo, ktoré formou regeneračnej a stimulačnej liečby potláča lokálne zápalové zmeny v oblasti šliach a kĺbov, pričom vyvoláva v kĺbe analgetickú reakciu.

Alternatívna liečba bolesti bez závažných nežiadúcich účinkov

Aplikácia GUNA MD injekcií je jednoduchá v malých dávkach a dobre tolerovaná pacientmi. Táto liečba býva odporúčaná ako alternatívna k liečbe viskosuplementáciou kyselinou hyalurónovou, kortikoidmi, alebo k perorálnej terapií analgetikami, nesteroidnymi antireumatikami a pod., pričom závažnejšie vedľajšie účinky neboli zaznamenané.

Popisovaný analgetický účinok je 60-70%, pri opakovanej aplikácii sa potencuje, po aplikácii 9. – 10. injekcie nastáva 80-90 % analgetický účinok.
Medante odborníci

Náš tím odborníkov zdieľa presvedčenie, že medicína sa dá robiť profesionálne a zároveň ľudsky – s úctou, rešpektom a empatiou k pacientovi.

Cenník

Kolagénové injekcie na bolesti pohybového aparátu
Samoplatca
1 kúra (10 ampuliek) kolagénu s aplikáciou lekárom
249,00 €

Potrebujete sa poradiť či objednať?

Neváhajte kontaktovať našu recepciu e-mailom na
recepcia@medante.com
(pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky uveďte do mailu telefonický kontakt)

alebo osobne na Galvaniho 19, 821 04 Bratislava

X

Objednajte sa

Odosielam požiadavku
© MEDANTE Clinic, s.r.o. 2023