Objednajte sa ONLINE
Voľné termíny

Objednajte sa online za minútu

Vyberte si ambulanciu a lekára.
/

Jediný prístroj FORMETRIC 4D na Slovensku!

Chybné držanie tela, skolióza a zmeny v geometrickom postavení chrbtice a panvy začínajú dávno predtým, ako sa objaví prvý diskomfort a bolestivé blokády. Diagnostické zobrazenie vzájomného postavenia segmentov chrbtice vo všetkých troch rovinách je prvou podmienkou úspešnej rehabilitácie.

FORMETRIC 4D predstavuje v tejto oblasti najmodernejšie vyšetrenie, ktoré je vhodné pre každý vek, je rýchle, bezbolestné, bez ožiarenia tela a nemá žiadne kontraindikácie. Prístroj dokáže modelovať chrbticu a držanie tela v statickom postavení a tiež v dynamike pri chôdzi na špeciálnom chodiacom páse.

Graficka 3D rekonštrukcia postavenia celej chrbtice

Špeciálna digitálna kamera nasníma veľký počet bodov z povrchu chrbta, na ktorom zdroj svetla vytvára optický rastrový obraz. Výsledný efekt je reálnym zobrazením reliéfu trupu, zachytí aj najmenšie asymetrie a odhalí každú odchýlku v geometrii postavenia chrbtice a panvy. Nasleduje okamžité digitálne spracovanie metódou počítačovej triangulácie. Matematický korelačný model potom zabezpečí grafickú 3D rekonštrukciu postavenia celej chrbtice zozadu, zboku a tiež v axiálnom zobrazení.

Optimálny rehabilitačný program

FORMETRIC 4D poskytuje lekárovi viac ako 50 parametrov a všetky potrebné informácie pre zostavenie optimálneho rehabilitačného programu. Pacient je zároveň schopný vidieť svoju chrbticu v statickom zobrazení a najmä v pohybe, teda v dynamickom zobrazení, čo neumožňujú ostatné súčasne dostupné technológie v tejto oblasti. Opakované vyšetrenia dokážu tiež porovnať efekt konzervatívnej ortopedickej a rehabilitačnej liečby.

Medante odborníci

V MEDANTE sa kombinujú odborné znalosti a skúsenosti, vysoké nasadenie, zmysel pre spoluprácu a vášeň pre medicínu ako poslanie, nie len ako prácu

Cenník

FORMETRIC 4D Ultramoderné vyšetrenie chrbtice bez ožiarenia
Samoplatca
Ortopedické / rehabilitačné vyšetrenie + Formetric 4D
90,00 €

Potrebujete sa poradiť či objednať?

Neváhajte kontaktovať našu recepciu e-mailom na
recepcia@medante.sk
(pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky uveďte do mailu telefonický kontakt)

alebo osobne na Galvaniho 19, 821 04 Bratislava

X

Objednajte sa

Odosielam požiadavku
© Poliklinika MEDANTE 2024