Objednajte sa ONLINE
Voľné termíny
ThetaHealing

Mnohé z toho, čo sa v našom živote deje sme si vytvorili prostredníctvom myšlienok, názorov a vzorcov „skrytých“ v našom podvedomí. Je to práve podvedomá časť mysle, ktorá tieto presvedčenia, názory a vzorce správania drží. Ak chcete zmeniť svoje životy, zmeňte svoje presvedčenia a názory, ktoré sú v podvedomí skryté.

Väčšinu životných presvedčení, názorov a vzorcov správania sme získali v priebehu detstva cca do veku 10 rokov. Tieto programy a presvedčenia stále nevedome ovplyvňujú a zasahujú do nášho života, až kým si ich neuvedomíme a na vedomej úrovni nezmeníme.

ThetaHealing® umožňuje identifikovať a transformovať vnútorné presvedčenia, programy, vzorce prežívania a správania, ktoré sú uložené v podvedomí, čím sa dosahuje zmena v kvalite nášho života. Je to meditačná technika 21. storočia určená na zmenu a skvalitnenie osobného života a zdravia, ktorú môže využívať každý bez ohľadu na vek či vierovyznanie – nemá základy v žiadnom náboženstve. Je to súbor nástrojov a techník, ktoré sa využívajú na odhalenie už nefunkčných, nepotrebných, negatívnych presvedčení, vzorcov správania a pomáha nám nahradiť ich novými, funkčnými. Pomáha zvyšovať vnímanie vrodenej intuície.

Komu je určená

Každému, kto má záujem o pozitívnu zmenu v živote a kto:

 • chce skvalitniť osobný, partnerský, či profesný život
 • sa túži zbaviť strachov, fóbií a závislostí
 • uviazol v traume minulých udalostí a nevie z nej von
 • si praje uzdraviť svoje fyzické telo a psychiku
 • chce zistiť príčiny vlastných neúspechov
 • vníma, že sa mu dejú v  živote nežiadúce situácie, ktoré sa neustále opakujú
 • chce uvoľniť pocity stresu, žiaľu, odporu, závisti, viny, pomsty... 
 • chce zmeniť limitujúce presvedčenia a situácie v osobnostnom, vzťahovom (partnerskom), profesionálnom, emocionálnom a duchovnom živote
 • túži rozpoznať svoju hodnotu a otvoriť sa seba-prijatiu a sebaláske
 • chce aktivovať svoj kreatívny potenciál

Ako sa na stretnutie pripraviť

 • Ideálne je mať pripravenú tému alebo oblasť, ktorú chcete riešiť. Prípadne, ak presne neviete, môžte si položiť otázku: „čo by som vo svojom živote zmenil, kebyže môžem?“
 • Byť dostatočne hydratovaný.

Čo znamená Theta

Hladina Theta (4-7 Hz) je názov frekvencie mozgovej aktivity, ktorá sa dosahuje počas hlbokej meditácie, spánku, či snívania. Prirodzene sa dosahuje  krátko pred zaspaním a v momentoch takmer pred prebudením. 

Vedomé vstupovanie do hladiny Theta (hlbokej meditácie) je veľmi výživné. Ponáranie sa do meditácie v hladine Theta pôsobí priaznivo na EQ, predstavivosť, podporuje kreativitu, harmonizuje obe hemisféry mozgu, skvalitňuje vyjadrovacie schopnosti a blahodárne pôsobí na fyzický aspekt zdravia.

Medante odborníci

V MEDANTE sa kombinujú odborné znalosti a skúsenosti, vysoké nasadenie, zmysel pre spoluprácu a vášeň pre medicínu ako poslanie, nie len ako prácu

Cenník

ThetaHealing
Samoplatca
Ochutnávka terapie
t.j. zoznámenie sa s terapeutom, s modalitou - do 30 minút
20,00 €
Terapia Theta Healing
90 minút
120,00 €
5x Terapia Theta Healing balík
5x90 minút
480,00 €

Potrebujete sa poradiť či objednať?

Neváhajte kontaktovať našu recepciu e-mailom na
recepcia@medante.sk
(pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky uveďte do mailu telefonický kontakt)

alebo osobne na Galvaniho 19, 821 04 Bratislava

X

Objednajte sa

Odosielam požiadavku
© Poliklinika MEDANTE 2024