Akcia platí do 30.04.2019
Pre všetkých, ktorí preferujú tradičný spôsob liečby, je tu naša jedinečná FYTOTERAPIA (liečba individuálnymi bylinnými zmesami a tinktúrami). V Medante sa tešíme jej výborným výsledkom pri rôznych chronických ochoreniach.

To, že strava je základom, aby naše telo správne fungovalo, je fakt. Avšak strava nie hocijaká, ale strava, ktorá lieči.

Tak ako naša strava môže znížiť vysoký cholesterol v krvi, či vysoký tlak, odstrániť akútnu bolesť žalúdka alebo zastaviť začínajúcu migrénu, jej nevhodná forma spôsobí zhoršenie chronických zdravotných problémov či vyvolá vznik nových.

Od toho, ako sa stravujú naše deti, závisí ich fyzický i psychický vývoj.

Ak zdravotné problémy dávajú o sebe vedieť, ako prvé prichádza na rad liečba správnym liečebným stravovaním. Ako druhé je nutné liečbu podporiť čajmi z liečivých rastlín alebo liečiv.

Kombinácia správnej stravy a fytoterapie, urýchli proces uzdravenia. Táto kombinácia neodstráni iba symptómy choroby, ale aj jej príčinu.

Využite teraz výhodnú ponuku FYTOTERAPIE + VÝŽIVOVÉ PORADENSTVO s meraním TANITA a stravovacími odporúčaniami našou magistrou fytoterapie a nutricionistkou ZADARMO.

Všetko v jednom sedení, nemusíte k nám chodiť pre každú službu zvlášť.
Trvanie služby (cca 1,5 hodiny)

Akciová cena 49 EUR, cenníková cena 110 EUR. Cena nezahŕňa individuálnu bylinnú zmes (tinktúru).

Objednať akciu
Akcia platí do 30.4.2019
Zakúpené akcie je možné absolvovať do 2 mesiacov a odporúčame čo najskoršie objednanie sa na termín.
 

Odporúčame:

  Výživové poradenstvo

  Nutričné poradenstvo, dietológia alebo inak povedané zdravé stravovanie. Nutričné poradenstvo, dietológia ...

  Fytoterapia

  .... Posilnenie a aktivovanie samoliečebných schopností organizmu. Fytoterapia znamená v preklade „liečba rastlinami“ ...

  Čínska fytoterapia

  Fytoterapia je liečba pomocou rastlín, respektíve liekovými formami pripravenými ... ... správne kombinácie a spracovania ...

AKCIAUnikátne spojenie bylinnej liečby s nutričnou poradňou LEN za 49€
Odosielam objednávku