Trápia vás rôzne zdravotné problémy? Navštívili ste už veľa lekárov, ktorí vám nevedeli pomôcť? Ste stále v začarovanom kruhu „od lekára k lekárovi“ bez zjavného zlepšenia vášho zdravotného stavu?

V MEDANTE liečime chronické aj akútne stavy komplexne, a to prostredníctvom viacerých účinných liečebných metód.

Chceli by ste vyskúšať „inú“ liečbu, ale neviete, ktorá by bola pre vás najvhodnejšia?

V MEDANTE liečime okrem iného

Počuli ste o nich, ale neviete, čo konkrétne môžete od týchto liečebných metód očakávať? Práve pre vás je určená vstupná konzultácia na klinike MEDANTE, kde vám poradíme a nasmerujeme vás.

Vstupná konzultácia trvá 45 minút a v rámci tohto času je vám náš lekár plne k dispozícii . Za tento čas si spoločne preberiete váš zdravotný problém, prevedie vás jednotlivými terapiami, ktoré by boli pre vás a vaše zdravotné ťažkosti najvhodnejšie, vysvetlí vám princípy liečby. Máte možnosť pýtať sa otázky súvisiace s jednotlivými terapiami.

Vstupná konzultácia je určená

  • Každému, kto chce získať pohľad na vyriešenie svojho problému celostnou medicínou
  • Každému, kto si chce byť istý výberom vhodnej terapie pre riešenie jeho ťažkostí
  • Každému, kto chce vyriešiť svoj zdravotný problém natrvalo, to znamená odstrániť jeho príčinu, nie potláčať príznaky

Priebeh a trvanie vstupnej konzultácie

Vstupná konzultácia MEDANTE prebieha formou rozhovoru so všeobecným lekárom, ktorý má skúsenosti s  celostnou medicínou. Môžete preto očakávať profesionálny pohľad nezaťažený preferovaním niektorej z terapií alebo postupov. Je to práve nezaujatý názor odborníka, na základe ktorého si môžete byť istí, že vo vašom procese uzdravenia klinika nepovažuje za dôležité, ktorá celostná terapia vám pomôže. Dôležité je nastavenie celého procesu tak, aby vyhovoval práve vám, vašej jedinečnej dispozícii i možnostiam prijatia vybranej terapie a viedol k uzdraveniu.

Výsledok vstupnej konzultácie

Výsledkom vstupnej konzultácie je odporúčanie najvhodnejšej terapie alebo kombinácie terapií a tiež prípadného ďalšieho postupu liečby, ktorý je individuálny pre každého klienta. V konečnom dôsledku sa ale vy sami nakoniec rozhodnete, ktorá z terapií je pre vás najprijateľnejšia.
Medante odborníci
MUDr. Zuzana PitoňákováVšeobecný lekár pre dospelých
MUDr. Nikola ViszlaiováVšeobecný lekár pre dospelých
Cenník: Vstupná konzultácia
Vstupná konzultácia MEDANTE
45 min.50 €
Objednať
Objednávkový formulár