Sme moderná, technologicky pokročilá, minimálne invazívna zubná prax. Reflektujeme na požiadavky a očakávania pacientov voči zubnej starostlivosti.

Najväčší dôraz kladieme na prevenciu nielen u detí ale aj dospelých. V oblasti materiálov hľadáme to, čo považujeme za najbezpečnejšie, čo najviac bio-kompatibilné materiály a technológie pre ľudský organizmus.

Našu zubnú starostlivosť spájame s prírodnými liečebnými prístupmi - s použitím modalít ako je homeopatia, tradičná čínska medicína, úprava výživy. V Medante úzko spolupracuje stomatologický tím s tímom odborníkov celostnej medicíny.

Naše motto je bezbolestný prístup. Empaticky používame všetky zmysly na odbúranie strachu, rovnako u detí ako aj u dospelých. Vždy Vám problém a postup vysvetlíme. U nás si môžete naše nástroje ohmatať a zákrok prevedieme až keď Vás s ním oboznámime.

Náš tím je priateľský, profesionálny, zanietený poskytovať starostlivosť zameranú na pacienta bez akýchkoľvek kompromisov.
Stomatologické služby
Vstupné komplexné stomatologické vyšetrenie
Prevenčná stomatológia a dentálna hygiena
Bielenie zubov
Konzervačná stomatológia - ošetrenie kazu a zubného kanáliku
Protetická, rekonštrukčná stomatológia. Edelweiss fazety. Korunky. Mostík. Rekonštrukcia zhryzu.
Ošetrenie úzkostných pacientov
Ošetrenie detských pacientov
Chirurgia

Ortodoncia

Na základe ročnej praxe u špičkového ortodonta Vás vieme v tejto problematike naviesť - či, ako, kedy a kde začať s liečbou. Zastávame podchytenie ortodontických odchýlok v čo najnižšom veku, vieme Vás pri mnohých odchýlkach smerovať na ortodontov, ktorí ešte pracujú aj s tzv. „nočnými vyberacími strojčekmi“. Takto sa pri mnohých odchýlkach vieme vyhnúť fixnému strojčeku.

Stomatologická ambulancia MEDANTE je zmluvným partnerom všetkých zdravotných poisťovní.


Mojim krédom je ošetriť druhých tak, ako by som ošetrila seba. Je pre mňa dôležité poskytnúť čo najmenej invazívnu liečbu vo vysokom štandarde a meniť u mnohých veľmi negatívne skúsenosti so zubárom na pozitívne.
MUDr. Andrea Andrejcová
Stomatológ
Objednávkový formulár