Od 11.1.2021 z nariadenia Ministerstva Zdravotníctva všetky MOM prechádzajú na štátny ONLINE objednávací systém. Na AG testy v MEDANTE je možné objednať sa tu www.old.korona.gov.sk

COVID LINKA mob. 0902 551 792


Klinika MEDANTE je zmluvným partnerom Ministerstva Zdravotníctva SR a schváleným odberovým miestom pre štátne antigénové testovanie (https://www.health.gov.sk/?AG-MOM-komplet)

POSTUP pre objednanie na odber

  1. Zaregistrujte sa tu www.old.korona.gov.sk
  2. Vyplňte pravdivo a bezchybne všetky požadované údaje – tieto sa budú automaticky generovať do potvrdenia o absolvovaní testovania a výsledku testu.
  3. Štátnymi bezplatnými AG testami testujeme každý pracovný deň od 8:00 do 12:00 a 12:30 do 16:00 (prosím, berte do úvahy dopravnú situáciu, po 15-tej hodine býva smerom k nášmu zdrav. zariadeniu dopravná špička).
  4. Pri okienku v odberovom stane sa preukážte zdravotníckemu pracovníkovi kartou poistenca.
  5. Počas celého vyšetrenia máte nasadené rúško na ústach, výter sa realizuje z nosohltanu.
  6. Bezprostredne po odbere opúšťate areál zdravotníckeho zariadenia.
  7. Do 1 hodiny Vám zasielame výsledok testovania e-mailom alebo sms správou, podľa Vami vyplneného objednávkového formulára.
  8. Prosíme Vás o kontrolu správnosti údajov vyplnených v registračnom formulári. V prípade uvedenia nesprávneho kontaktu, nenesieme zodpovednosť za nedoručenie informácie.
VÝSLEDOK:
Do 1 hodiny Vám zasielame výsledok testovania e-mailom alebo sms správou, podľa Vami vyplneného objednávkového formulára.

CENA: ZADARMO