Maximálna spokojnosť
Katarína Mentelová
Úžasné miesto plné príjemných ľudí, ktorí vám vnesú istotu a ubezpečia vás o možnostiach riešenia vášho problému. Maximálna spokojnosť! Široký výber alternatív na jednom mieste. Ľudský prístup, ochota, vysoká kvalita odbornosti charakterizujú Medante. Ďakujem!
Radiálna rázová vlna a Hilterapia predstavujú svetovú špičku
Róbert Bereš
Po 20-tich rokoch mám prvý raz problém s úponom lýtkového svalu v oblasti achilovky. Mnohí to iste poznajú. Nie je to dramatické, ale je to zápal, s ktorým sa naťahujem už dlhší čas a viem, že sa musí liečiť. Keby si moja práca nevyžadovala pohyb, dám si pauzu a zrejme to hravo doliečim. Nedokážem však vypnúť na 2-3 mesiace z tréningového procesu. V stálej pohybovej záťaži noha sa nevie zregenerovať, jej liečenie sa však už nedá odďaľovať.

Rozhodol som sa siahnuť po niečom maximálne účinnom. Už dávnejšie som absolvoval rôzne liečby, ale stav s achilovkou sa nezlepšoval. Zmenilo sa to po dobrých skúsenostiach kamarátov: kondičného trénera Peťa Hlaváča a fyzioterapeuta hokejového Slovanu Miša Nemčeka, ktorí mi odporučili „Radiálnu rázovú vlnu“ a „Hilterapiu“. Znamenajú svetovú špičku v oblasti fyzikálnych metód liečby. Viaceré referencie na tieto fyzikálne liečby boli pozitívne už aj u nás, tak som ich v bratislavskej klinike MEDANTE vyskúšal. Ešte donedávna som cítil bolesť nielen pri behu, ale aj pri bežnej chôdzi. Po 4 aplikáciách rázovej vlny a 6 laserových hilterapiách som zatiaľ bolesť pri pohybe nezaznamenal.

Nerobím ešte úplné uzávery, lebo v tomto štádiu som ešte neabsolvoval maximálnu záťaž. Cítim však už výrazný posun k lepšiemu. Na rozdiel od nedávnych chvíľ sa pohybujem s nulovou bolesťou, takto komfortne som sa dávno necítil.

Pre kondičného trénera je dôležité poznať rukolapné výsledky liečby, aby ju mohol spoľahlivo odporučiť svojim zverencom, a v tomto prípade to vyzerá nádejne. Ak to pôjde rovnako úspešne i naďalej, je predpoklad, že to čoskoro vyhodnotím ako účinný spôsob liečby. Zatiaľ ide všetko hladko. Črtá sa za tým prísľub na vyriešenie viacerých zdravotných problémov vrcholových športovcov aj bežných ľudí.
V MEDANTE sa cítim dobre a moja skúsenosť s terapiou CESTA
Adela Vinczeová
Kliniku MEDANTE považujem za miesto, kde sa stretnem s ochotou pomôcť, nie len vyliečiť fyzický problém, ale aj so snahou udržať zdravie tela a duše na prirodzenej báze. Moja dlhoročná osobná skúsenosť s niektorými terapeutmi mi dáva dôveru. Posielam k nim mojich priateľov a známych. V MEDANTE sa cítim skrátka dobre.

Každý človek je iný a na inej križovatke svojej vlastnej cesty. Preto považujem rôzne spôsoby sebaspoznávania a sebaliečenia za legitímne, lebo každému v danom období rezonuje niečo iné.
Terapiu Cestu som si zažila. Pochopila som, že ide veľmi hlboko a odkrýva nami dávno potlačené a zabudnuté príbehy, ktorých oprášenie a "prepísanie" má niekedy enormný význam. Terapiu aktuálne nevyužívam, no cítim v nej veľkú silu, funkčnosť a efektívnosť pre tisícky ľudí. Mnohým, ktorých som úspešne odhadla na vhodných "cestárov", som ju odporučila a z odoziev viem, že im mimoriadne pomohla a zmenila život k lepšiemu na nepoznanie.
Terapiu Cesta odporúčam absolútne všetkým
Nela Pocisková
Som toho názoru, že všetko pramení z „hlavy“. Zdravotné problémy sú len dôsledkom duševnej alebo psychickej nepohody.

Cesta ma veľmi oslovila, už prvé sedenie bolo zážitkom, ktorý mi zmenil život! Uvedomila som si toho veľmi veľa a stále si uvedomujem veci: pri práci, pri relaxovaní, pri upratovaní, znova a znova sa objavujú, začala som vnímať snáď úplný základ. A to je to, že som, že cítim, že prežívam, že vnímam emócie a hlavne nechávam ich cezo mňa voľne prechádzať. Nie je to záležitosť jedného dňa, je to neustále poznávanie seba samej. Cestu odporúčam absolútne všetkým, no musím z toho človeka cítiť, že je takým veciam otvorený. Cestu vnímam ako poznanie. Cesta je otvorenie sa do seba samého, vnímanie seba samého, je to práca so sebou samým v najhlbšom uvedomovaní všetkého, čo sa mi v živote deje.
Konečne som našla p. doktorku, ktorá robí svoju prácu srdcom
Júlia Varjanová
Navštevujem stomatologickú ambulanciu – MUDr. Andrejcová – konečne som našla p. doktorku, ktorá robí svoju prácu srdcom. Je veľká detailistka, precízna, veľmi milá a ochotná poradiť a vybrať tú najlepšiu liečbu. Je trpezlivá a ochotná detailne zodpovedať moje otázky.

Vždy sa k nej teším a to sa mi u lekárov doteraz ešte nestalo. Má veľmi milú sestričku Anitku. Obidve si zaslúžia ocenenie za svoju prácu – pokora a neskutočná úctivosť voči zákaznikovi. Cítite sa jedinečná a v dobrých rukách.
Maximálna spokojnosť, odbornosť a hlavne ľudský prístup
Lucia Žilková
Veľká vďaka za včerajšie 2hod náročnejšie ošetrenie endo s dokonalou extrakciou zuba múdrosti, na veľké prekvapenie minimálne bolesti, doteraz bez liekov aj v noci, iba homeopatiká, žiadny opuch, klobúk dole, maximálna spokojnosť, odbornosť a hlavne ľudský prístup a objatie, ktoré človeka po všetkom postavilo na nohy
Rada by som sa podelila o svoju pozitívnu skúsenosť s akupunktúrou u MUDr. Jungovej.
Michaela Valachová
Cca 8 mesiacov ma trápili tráviace ťažkosti a klasická medicína mi v tomto prípade nedokázala pomôcť. Tušila som, že niečo v živote robím nesprávne a skutočný problém bude skrytý niekde ("hlbšie"). Hneď po prvom stretnutí a prvej akupunktúre sa veci dali do pohybu a veľmi sa mojim ťažkostiam uľavilo. Postupne som si začala uvedomovať súvislosti až sa moje trávenie úplne znormalizovalo a po mesiaci sme liečbu konkrétneho problému úspešne zavŕšili. Vnímala som to ako zázrak, pretože tak rýchly účinok som nečakala. Pani doktorka bola veľmi milá a ochotná skutočne mi pomôcť, takže v prípade potreby som rozhodnutá naďalej navštíviť kliniku Medante a rozhodne Vaše služby odporúčam ďalej.
Absolvovali sme zubné vyšetrenie a klobúk dolu
Monika Kubová
Dnes sme u vás absolvovali zubné vyšetrenie a klobúk dolu pred pani doktorkou a sestričkou. Milé, ústretové, usmiate, naozaj ľudský prístup... synovi všetko dopredu vysvetlili. Patrí vám veľké ďakujem!!! A môžme povedať, že na ďalšiu návštevu u vás sa tešíme. Ste naozaj super!
Veľa mesiacov sme aj s manželkou čakali na výber všeobecnej lekárky a oplatilo sa!
Miroslav Poul
Napriek tomu, že choroby nás obchádzajú, chceli sme mať istotu patriť niekam, kde nám rozumejú, v prípade potreby pomôžu a postarajú sa o nás. Teraz, čerstvo po vstupnej prehliadke, som šťastný, že sme toto miesto – kliniku Medante a pani doktorku Pitoňákovú, našli.

Vďaka!
Strach zo zubárov vám v MEDANTE pomôžu prekonať
Stanka Plichtová Balašková
Môžem len a len odporučiť. Absolvovala som už 2 návštevy u pani doktorky Andrejcovej a som veľmi spokojná. Pokiaľ máte strach zo zubárov, tak tu ste na správnom mieste. Tu vám pomôžu strach prekonať. Veľmi pekne ďakujem a teším sa na ďalšie stretnutia.
Už teraz sa teším na najbližší termín!
Peter Paták
Som neskutočne pozitívne prekvapený ako rýchlo, usmievavo a iba s bolesťou - sťa by ma len včielka pichla - dnešný zákrok prebehol. Profesionálny prístup zubárky Andy s jej pomocnou silou Anitkou v miestnosti ladenej do fialova je proste zážitok!
Konečne príjemná skúsenosť v našom zdravotníctve
Petra Štricová
Veľmi ochotný a milý personál. Pani doktorka Pitoňáková bola veľmi nápomocná a milá. S naším zdravotníctvom mám osobne veľmi zlé skúsenosti, avšak pri ďalšom zdravotnom probléme budem určite ihneď kontaktovať kliniku MEDANTE.
Bola som veľmi milo prekvapená, že mi ťahali 10 zubov a naozaj bezbolestne
Renáta Molnárová
Milá pani doktorka a sestrička. Všetko dopredu vysvetlili, čo ma čaká, celý postup. Bola som na 200% spokojná.
Poďakovanie klinike
Eva Valenteje
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať personálu kliniky. Vysoká profesionálna úroveň, príjemné prostredie a neskutočná ľudskosť.
Som spokojný na 100%
František Klčo
 
Tím zubnej ambulancie navracia moju stratenú dôveru nielen v medicínu ale aj v seba samého
Miroslav Vašek
Po dlhom hľadaní zubného lekára aj vzhľadom na môj strach, som konečne našiel tím, kde sa dokážem s dôverou oddať do rúk odborníkom. Veľmi príjemný tandem sa postará nielen o môj chrup ale aj o dušu :-) Postupne navracia moju stratenú dôveru nielen v medicínu ale aj v seba samého. Spoločne to zvládneme. Ďakujem! :-)
Ďakujem za to, že existujete!
Ida Pobijak
Len vďaka vám som si dala do poriadku chrup. Profesionálny a veľmi ľudský prístup. Ste naozaj TOP medzi klinikami! Všetkým môžem len odporúčať a aj tak robím :)

Ďakujem Vám.
Nie je to len reklamný ťah na ich stránke
Judita Tomašovičová
Môžem pani doktorku len odporučiť. Jej prístup aj prístup pani sestričky je vysoko profesionálny. Pani doktorka sa naozaj snaží pristupovať k pacientom a ich zubom tak, ako by pristupovala k sebe – nie je to len reklamný ťah na ich stránke.

Dobrá nálada pri ošetrovaní je zaručená. Jediná negatívna vec je, že pani doktorka nemá zmluvný vzťah s poisťovňami, takže si pacient všetko zaplatí sám.
Toľko empatie som naozaj ešte nezažila
Andrea Barnincová
Dnes som bola prvýkrát u pani MUDr. Andrejcovej, stomatologičky a fakt ma dostala! Mám niečo odžité, no tak úžasný prístup a toľko empatie som naozaj ešte nezažila! Nehovoriac o profesionalite! Ďakujem veľmi pekne..
So službami Vašej kliniky som veľmi spokojná!
Marta Panáková
Stretla som sa s príjemným prístupom ku klientovi, príjemné prostredie a personál. Pri objednávaní termínu vždy vyšli v ústrety mojim požiadavkám a teším sa, že mi pripomínate termíny.

Práca s pani Ing. Sýsovou je na veľmi dobrej a odbornej úrovni a jej terapie mi pomohli a pomáhajú. Spolu sme našli riešenie na moje problémy. Je to veľmi dobrá a príjemná odborníčka zaujatá svojou prácou, ktorá ju baví.
Maximálna spokojnosť *****
Denisa
Profesionalita personálu, príjemnosť personálu, cítiť dobrú atmosféru v tíme. Každý úkon bol s klientom prediskutovaný, na klienta je čas. Nepracujú pod časovým stresom. Žiadna predraženosť.

Vo všetkých bodoch – dentálny personal, priestor – odporúčam! Doteraz som sa nestretla s fundovanejšou MUDr. a sestričkou ako sú v Medante.
Skúsenosti s Medante, konkrétne so Stankou Rubickou mam len tie najlepšie
Daniela Bujnová
Diagnostikovali mi autoimunitné ochorenie štítnej žľazy, na ktoré som sa liečila. Po 4 rokoch som znova mala zlé krvné výsledky, tak som sa rozhodla pre homeopatiu. Homeopatiká som brala cca 2 mesiace a po trištvrte roku som šla znova na krvné testy. Tie boli už v poriadku a nález v norme potvrdilo aj ultrazvukové vyšetrenie. Takže veľká spokojnosť.

Stanka lieči aj moje 2 deti. Naša pediatrička všetko riešila antibiotikami bez ohľadu na to, či bolo alebo nebolo treba, dokonca odmietla urobiť CRP napriek tomu, že som vyšetrenie chcela uhradiť. Dcéra mala ATB aj 4 razy za rok. Homeopatická liečba jej znova naštartovala imunitu, teraz býva chorá najviac raz za rok a bez vysokých teplôt. Trvalo to síce skoro 2 roky, než začala takto reagovať, bolo treba veľa trpezlivosti a dôvery, ale stálo to za to. S mladším synom sme už neváhali, zmenili sme pediatričku a uprednostnili homeopatiu. Dcéra je bez ATB už 5 rokov, syn 4.

Je treba dodať, že Stanka nie je homeopat, ktorý by odhováral od lekárskeho vyšetrenia alebo návštevy lekára, pokiaľ človek nie je na 100% presvedčený. Práve naopak, výsledky vyšetrení bielej medicíny (napr. výterov), boli často podkladom pre cielenú homeopatickú liečbu s rýchlym účinkom. Takže veľmi odporúčam!
Človek sa cíti pohodovo, ako pri debate s priateľmi
Jozef Honek
Príjemný personál. Príjemné prostredie.
Človek sa cíti pohodovo, ako pri debate s priateľmi. Odporúčania a návrhy postupov na riešenie zdravotných problémov beriem ako rady od múdrejších a odborne fundovaných známych.
Vrelo odporúčam
Aneta Andrušková
Po dlhej dobe som sa stretla s pozitívnym prístupom medzi pacientom a lekárom. Fyzioterapeutka bola veľmi ochotná, ľudská, všetko vysvetlila niekoľkokrát, veľmi detailne. Vrelo odporúčam
S každým zubom sa doslova vyhrá
Daniela Hovorková
S pani doktorkou aj so sestričkou som mimoriadne spokojná. Absolútne profesionálny prístup. Pani doktorka je dôsledná, pedantná a pozorná. S každym zubom či „problémom” sa doslova „vyhrá“. Ďakujem!
Mam pocit, že som bola v raji pri anjeloch, nie pri lekároch
Vilma
Každá žena to pozná – menopauza – hrôza – z každej svetovej strany, z každej oblasti uponáhľaného života, nám bliká červená. Takúto zložitú diagnózu môže vyliečiť iba ten, kto sa vyzná v živote ženy. S prístupom nie ako ďalší kus... ale ako žena, matka, manželka..., no najmä človek.

Som nadšená prístupom na klinike zdravia MEDANTE – komplexný, kolektívny, ľudský prístup – hovorí sa tomu, že HOLISTICÝ, ktorým by sa mohol inšpirovať každý. Mam pocit, že som bola v raji pri anjeloch, nie pri lekároch.

Ďakujem pani doktorka Pitoňáková, ďakujem MEDANTE, robíte skvelú prácu, s úctou, Vilma – 58 ročný klient
Zaujíma nás Vaša skúsenosť.
Napíšte nám prosím.
Odosielam Vášu skúsenosť