Verní filozofii MEDANTE - mať na klienta čas, chceme dlhodobo zabezpečovať našim pacientom nadštandard a komfort. Našim smerovaním je ísť po kvalite, na úkor kvantity.
Nakoľko sa naše voľné kapacity rýchlo zapĺňajú, radi by sme Vás upozornili, že brány ambulancie všeobecné lekára sú otvorené už len pre posledných 100 nových pacientov.

Štandardná zdravotná starostlivosť je hradená zo zdravotného poistenia. Ambulancia všeobecného lekára nie je spoplatnená žiadnym ročným poplatkom. Cenník ambulancie tu.

MUDr. Zuzana Pitoňáková

Jeden z priekopníkov psychosomatickej medicíny na Slovensku, priaznivec „rodinného lekárstva“ a humanizácie zdravotníctva. Vo svojej praxi všeobecného lekára sa zameriava na komplexný pohľad na pacienta v duchu bio-psycho-sociálneho modelu vzniku a vývoja ochorenia.

Ak máte záujem byť v zdravotnej starostlivosti všeobecného lekára MEDANTE, prosíme, vyplňte a podpíšte Tlačivo ku zmene všeobecného lekára a následne ho doručte na našu recepciu (scan na recepcia@medante.com, doporučene poštou, resp. osobne). Ostatné vybavíme za Vás - odkomunikovanie zmeny lekára s Vašim pôvodným lekárom a prenos zdravotnej karty. 

Akonáhle budeme mať Vašu zdravotnú kartu k dispozícii, budeme Vás kontaktovať.

Tlačivo ku zmene všeobecného lekára.

Ordinačné hodiny ambulancie všeobecného lekára tu.

Spolupracujeme so všetkými zdravotnými poisťovňami.

 

Odporúčame:

    Všeobecný lekár

    Kvalitná zdravotná starostlivosť s celostným prístupom všeobecného lekára v diagnostike a liečbe. Spájame ... ...

    Rodinný lekár

    ... neznesie so svojou nevestou. Bol to „echtovný“ rodinný lekár . Povojnový technický a farmaceutický boom ...

Kontaktný formulár
Odosielam požiadavku