Väčšina zdravotných problémov ma psychosomatickú povahu. Fyzické prejavy sú často poslednou úrovňou, kde sa koreň problému somatizuje – prejavuje. V mnohých prípadoch však začína na úrovni mentálnej a emocionálnej.

Táto premisa nám je v MEDANTE dobre známa. Pracujeme s ňou citlivo – vždy podľa aktuálneho nastavenia klienta, vyhodnocujeme terapie použité v liečbe. Modernú evidence based medicínu spájame s celostnými modalitami na dennej báze.

Rok 2021 sme na klinike odštartovali výrazným rozšírením tímu ako v oblasti alopatickej tak i celostnej medicíny.

Nech sa páči zoznámte sa s MUDr. Nikolou Viszlaiovou, všeobecným lekárom pre dospelých. Uvedomujeme si dôležitosť prvého kontaktu pacienta s lekárom. Kladieme dôraz na dostatok času, vysokú odbornosť a poriadnu dávku empatie. Ambulancia všeobecného lekára v MEDANTE ponúka omnoho viac ako je bežne pacient na Slovensku zvyknutý a dobrou správou je, že prijímame nových pacientov do kapitácie.

Kontinuálne rozširujeme portfólio medicínskych špecialistov a dnes s radosťou predstavujeme špičkovú odborníčku MUDr. Janu Bašnákovú – otvorili sme pre Vás ambulanciu detskej urológie.

Intenzívnou praxou posledných rokov, najmä roka 2020, ktorý bol obrovskou výzvou pre mnohých z nás, prijímame rozhodnutia výrazne posilniť ponuku celostných modalít. Práve tie bývajú zásadným spôsobom nápomocné pri riešení najťažších zdravotných a osobných situácií v živote človeka.

Mgr. Janette Šimková, priekopníčka životného a vzťahového koučingu na Slovensku – tešíme sa z čerstvej spolupráce a klientom predstavujeme celkom novú ponuku služieb koučingu.

Rozšírili sme rady akreditovaných terapeutov metódy Cesta, ako najefektívnejšej metódy práce s vlastnými emóciami - často primárnou koreňovou príčinou zdravotných ťažkostí - JUDr. Viera Horváthová – špecializuje sa na prácu s deťmi, ktoré sú v týchto mesiacoch vystavené životným výzvam viac ako inokedy.

ThetaHealing® je meditačná technika 21. storočia určená na zmenu a skvalitnenie osobného, partnerského, profesionálneho, emocionálneho, spirituálneho aj fyzického zdravia. Pomocou práce s rôznymi technikami, najmä však techniky práce s presvedčeniami, ktoré sú uložené v podvedomí našej mysle, je možné nájsť a uvoľniť skryté negatívne programy, vzorce správania či automatické podvedomé reakcie a nahradiť ich novými, pozitívnymi. Najmä na základe silnej osobnej skúsenosti nášho zakladateľa Michala Andrejca, majú klienti MEDANTE možnosť zažiť pokrokovú, jemnú a extrémne účinnú modalitu a talentovanú terapeutku Ing. Barbaru Bartekovú, ktorá bez pochýb podporí proces uzdravenia akéhokoľvek klienta. Áno, aj toho najskeptickejšieho z nás!

Vo svete dobre známu a etablovanú terapiu TRE® sme sa vďaka intenzívnej spolupráci s pionierkou tejto práce RNDr. Evou Tóth, MSc. na Slovensku rozhodli taktiež predstaviť hneď v úvode 2021. Najvýraznejší prínos tejto metódy je v eliminácií prejavov chronického stresu, napätia, symptómov prežitej traumatickej udalosti, ale aj rôznych fyzických zranení.

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás prosím. Sme tu pre Vás, pripravení pomôcť!

S úctou,

Váš MEDANTE tím
 

Odporúčame:

Kontaktný formulár