Zdravie ženy

Ideálny spôsob ako sa dozvedieť nielen stav svojho intímneho zdravia, ale taktiež hormonálny stav. Preveríme funkciu štítnej žľazy a pozrieme sa aj na stav Vášho tela pri užívaní hormonálnej antikoncepcie.
Objednať
Medante odborníci
MUDr. Zuzana PitoňákováVšeobecný lekár pre dospelých
MUDr. Nikola ViszlaiováVšeobecný lekár pre dospelých
Frederika PavlováZdravotná sestra
Cenník: Zdravie ženy
Zdravie ženy
Interpretácia výsledkov a krátka konzultácia s lekárom
-20 €
Objednať
Hormonálny profil pre ženy
Balíček Hormonálny profil ženy je určený ženám vo fertilnom veku. Je vhodné vyšetrenie vykonať 2. deň menštruačného cyklu. Okrem pohlavných hormónov (estradiol, progesterón) obsahuje regulačné hormóny hypofýzy (folikulostimulačný a luteinizačný hormón) a prolaktín. Okrem toho je súčasťou balíčka diagnostika porúch funkcie štítnej žľazy (tyreotropný hormón, voná frakcia T4). Vhodná je následná konzultácia u Vášho gynekológa.
-37.00 €
Objednať
Pri užívaní antikoncepcie
Balíček Pri užívaní antikoncepcie je určený ženám užívajúcim hormonálnu antikoncepciu. Ponúka kontrolu pečeňových enzýmov - AST, ALT, GMT, ALP.
-19 €
Objednať
Pre ženu
Balíček Pre ženu je určený všetkým ženám bez ohľadu na vek. Okrem základných vyšetrení (glukóza, obličkové, pečeňové testy, posúdenie porúch lipidového metabolizmu) ponúka parametre, ktoré môžu poukázať na možnú anémiu, poruchy zrážanlivosti krvi, poruchu kostného metabolizmu, poruchu funkcie štítnej žľazy, zápal, nedostatok vitamínu D a hormonálny disbalans.
-49 €
Objednať
Objednajte sa