Prevencia chorôb

Ak si chcete byť istí, alebo si chcete iba skontrolovať Váš aktuálny zdravotný stav či už pri podozrení na nejaké ochorenie, alebo pred plánovanou operáciou.
Objednať
Medante odborníci
MUDr. Zuzana PitoňákováVšeobecný lekár pre dospelých
MUDr. Nikola ViszlaiováVšeobecný lekár pre dospelých
Frederika PavlováZdravotná sestra
Cenník: Prevencia chorôb
Prevencia chorôb
Interpretácia výsledkov a krátka konzultácia s lekárom
-20 €
Objednať
Základné vyšetrenia pre každého
Balíček Základné vyšetrenia pre každého ponúka základné parametre, ktoré môžu poukazovať na poruchu metabolizmu glukózy, ochorenie obličiek (urea, kreatinín, vyšetrenie moču chemicky a močového sedimentu), ochorenia pečene (bilirubín, ALT), poruchu lipidového metabolizmu (cholesterol, triacylglyceroly, LDL cholesterol, HDL cholesterol), a poruchu funkcie štítnej žľazy (TSH, voľná frakcia T4). Jeho súčasťou je aj vyšetrenie krvného obrazu.
-30.00 €
Objednať
Bolesti kĺbov
Balíček Bolesti kĺbov obsahuje parametre, informujúce o zápalových procesoch v organizme, ktoré môžu byť príčinou bolesti v kĺboch. Zahŕňa stanovenie kyseliny močovej (dna), C-reaktívneho proteínu, antistreptolyzínu a reumatoidného faktora. O možnej autoimunitnej príčine nás informujú anti CCP a ANA protilátky. Vyšetrenie balíčka samozrejme nenahrádza návštevu u ortopéda.
-31.00 €
Objednať
Zápal v organizme
Zápal v organizme je balíček, ktorý nás informuje o možných zápalových procesoch v tele. Obsahuje stanovenie C-reaktívneho proteínu, antistreptolyzínu, reumatoidného faktora, C3 a C4 zložky komplementu a hladín jednotlivých imunoglobulínov. Jeho súčasťou je aj stanovenie krvného obrazu.
-35.00 €
Objednať
Málokrvnosť / Anémia
Anémia, alebo tiež anemický syndróm, patrí k najčastejším chorobným stavom. Základné hematologické vyšetrenie pozostávajúce z vyšetrenia krvného obrazu (počet erytrocytov, hodnota hemoglobínu) spolu s biochemickým vyšetrením metabolizmu železa, vitamínu B12 a folátov je dôležitou súčasťou rýchlej a efektívnej diagnostiky anémií.
-31.00 €
Objednať
Objednajte sa