Otázkou vitamínu C v súvislosti so zvyšovaním imunity sa za posledné roky zaoberajú aj v odborných kruhoch. Kvalita potravín a ich živín klesá. To je fakt. V momentálnej situácii, kedy sa naša imunita potrebuje posilniť vzhľadom na zvýšený výskyt COVID-19, je určite vhodné doplniť si aj vitamín C. Treba však dbať na kvalitu preparátov a obsah vitamínu C v nich.

Jedna z krajín, ktorá má najviac skúseností s liečbou COVID-19, je Čína. Tá okrem iného začlenila do procesu liečby a prevencie vitamín C, ktorý sa im v praxi veľmi osvedčil. Nová klinická štúdia („Vitamin C Infusion for the Treatment of Severe 2019-nCoV Infected Pneumonia“ https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04264533), využívajúca infúzny vitamín C, prebieha priamo v epicentre nákazy, v čínskej provincii Hubei. Vitamín C je totižto jeden z najsilnejších imunomodulátorov.

Imunomodulácia, je liečebný prístup, ktorý má za cieľ podporiť a upraviť funkcie imunitného systému. V rámci terapie sa využíva práve infúzny vysoko dávkovaný vitamín C. Ten dokáže "rozbehnúť " a posilniť imunitný systém a zároveň ho ochrániť pred zápalmi.

Rozšírili sme našu ponuku o vysokokvalitný vitamín C tzv. „ZLATÉ CÉČKO“  GOLD -Vit C shot 2000 mg – čo je  inovatívna orálna forma vitamínu C  v ampuliach s dávkou 2000mg. Obsahuje patentovanú formu vitamínu C, ktorá zabezpečuje vysok biodostupnosť v ľudských T-lymfocytoch, dokonca vyššiu ako lipozomálne C. S týmto konkrétnym vitamínom C máme v Medante veľmi dobré výsledky a preto ho radi odporúčame pre denné užívanie.
Vitamin C - 1ks za 4,50 EUR a balenie 5ks za 21 EUR

CÉČKO DO ŽILY – najkvalitnejší vysokodávkovaný  C vitamín dostupný na našom trhu:

VITAMIN C  Injektopas 7,5g  / 50ml. Aktuálne je jeho dostupnosť na slovenskom trhu problematická. V Medante máme však dostatočnú zásobu.

Nech sa páči, objednajte sa na infúzne podanie tu.


 

Príbuzné témy:

Potrebujete poradiť?