Zdravie nám začne chýbať, až keď oň prídeme. Lekári sa opäť vracajú k overeným metódam, kedy lekár lieči človeka a nie len jeho orgány. Tento staro – nový prístup sa volá celostná medicína.

MEDANTE spája dva svety- svet klasickej modernej medicíny a svet celostnej medicíny. V ideálnom prípade sa tieto “dve medicíny” navzájom dopĺňajú. Klasická medicína má exaktné prístroje, nástroje,  lieky a pomáha akoby zvonku. Celostná má v sebe  empatiu, snaží sa vidieť veci v súvislostiach a odhaľuje potenciál človeka pomôcť si sám - pomáha akoby zvnútra. Pomáha riešiť príčinu problému.

Výnimočnosťou práce všeobecného lekára v MEDANTE je tímová spolupráca s terapeutmi, vďaka ktorým je liečba komplexná a ide do podstaty zdravotného problému.

MUDr. Zuzana Pitoňáková

Všeobecný lekár pre dospelých a jeden z priekopníkov celostnej medicíny na Slovensku. Celostnej medicíne sa venuje od roku 2010. Školila sa v Prahe, vo Viedni, absolvovala stáže a prednášky u mnohých zahraničných odborníkov. Roky pracovala na centrálnom príjme v Bratislave. Venuje sa publikačnej činnosti, prednáša odbornej i laickej verejnosti. Aktuálne pracuje v MEDANTE, ktorého je odborným garantom, v ambulancii všeobecného lekára.

 • Lekár so znalosťami a zručnosťami „všeobecniara“.
 • Lekár s empatiou, ľudským prístupom a schopnosťami vidieť veci v súvislostiach.
 • Lekár, ktorý pomáha pacientovi objavovať a mobilizovať jeho vlastný potenciál v uzdravovaní sa.  
 • Lekár, ktorý má na Vás čas.
Prijímame nových pacientov. Dozvedieť sa viac

Spolupracujeme so všetkými zdravotnými poisťovňami.Zdroj: http://www.tvba.sk/home/navstivili-sme-doktorku-zuzanu-pitonakovu/
 

Príbuzné témy:

  MUDr. Zuzana Pitoňáková

  Všeobecný lekár pre dospelých Jeden z priekopníkov psychosomatickej medicíny na Slovensku, priaznivec „rodinného ... ...

  Rodinný lekár

  ... sa neznesie so svojou nevestou. Bol to „echtovný“ rodinný lekár . Povojnový technický a farmaceutický ...

  MUDr. Zuzana Varínska Reiner

  Rehabilitačný lekár - FBLR Diagnostika porúch pohybového systému, ergonómia práce, manuálna medicína a ... ...

Potrebujete poradiť?
Odosielam požiadavku