V Medante nie je výživové poradenstvo iba o nastavení jedálnička tak, ako je toho dnes plný Facebook a internet. VŽDY sa na pacienta pozeráme celostne v kontexte s jeho stravovacími návykmi, spôsobom života, ale i jeho emočným zdravím a životnými situáciami v ktorých sa nachádza.

Pri riešení zdravotných problémov aplikujeme poznatky z Tradičnej čínskej medicíny, keďže podľa tradičnej čínskej medicíny neexistuje jasná hranica medzi liekom a jedlom.

Väčšina chorôb môže byť potlačená správne zvolenou stravou.

Naša profesionálna výživová poradkyňa Zdenka Havettová sa viac ako 10 rokov aktívne venuje výžive. Absolvovala okrem profesionálnych výživových a nutričných kurzov aj holistickú školu v Bratislave a školu Tradičnej čínskej medicíny v Brne. Úspešne ukončila štúdium výživy v Nemecku.

Reportáž z TV Novín TV Markíza:

Za zhoršeným trávením môžu byť aj potraviny. Čo robiť, ak nám nejaké škodia?​Zdravé, jednoduché a aj lacné stravovanie. Dá sa to? Podľa Zdenky Havettovej áno.


Pre tých z Vás, ktorí váhate či toto je tá správna cesta pre Vás, ponúkame 15 minútovú konzultáciu priamo so Zdenkou Havettovou ZDARMA na čísle 0908 161 440.

Konzultácie sú určené pre všetkých ktorí:
  • majú problémy s rôznymi ochoreniami (vysoký krvný tlak, diabetes II., celiakia, histamínová intolerancia, ochorenia štítnej žľazy a iné)
  • trpia tráviacimi ťažkosťami (nafukovanie, zápcha, hnačka, reflux)
  • potrebujú schudnúť, udržať alebo pribrať na hmotnosti
  • chcú predchádzať ochoreniam, výkyvom hmotnosti, posilniť imunitu a získať stratenú energiu

Online alebo osobná 60 minútová Vstupná konzultácia teraz s 30% zľavou za 49€.

Objednajte sa na výživové poradenstvo vrátane telesnej analýzy osobnou váhou Tanita vyplnením nižšieho formulára alebo via recepcia@medante.com, príp. +421 911 656 522

Online alebo osobná 60 minútová Vstupná konzultácia u nutričnej poradkyne teraz s 30% zľavou za 49€

Objednať akciu
Vyšetrenia v akcii je možné absolvovať do 2 mesiacov odo dňa objednania sa na termín.
 

Odporúčame:

AKCIAOnline alebo osobná 60 minútová Vstupná konzultácia u nutričnej poradkyne teraz s 30% zľavou za 49€