Vstupná konzultácia

Trápia vás rôzne zdravotné problémy? Navštívili ste už veľa lekárov ktorí vám nevedeli pomôcť? Máte diagnózy od lekárov, ste stále v začarovanom kruhu „od lekára k lekárovi“ bez zjavného zlepšenia vášho zdravotného stavu?

V Medante liečime chronické aj akútne stavy komplexne, a to prostredníctvom niekoľkých účinných liečebných metód.

Chceli by ste vyskúšať alternatívnu liečbu ale neviete, ktorá by bola pre vás najvhodnejšia?
Objednať ihneď

V MEDANTE liečime okrem iného

  • Tradičnou čínskou medicínou
  • Fytoterapiou
  • Homeopatiou
  • Terapiou CESTA
  • Výživovým poradenstvom
Počuli ste o nich ale neviete, čo konkrétne môžete od týchto liečebných metód očakávať? Práve pre vás je určená vstupná konzultácia v klinike MEDANTE, kde vám poradíme a nasmerujeme vás.

Vstupná konzultácia trvá 45 minút a v rámci tohto času sme plne k dispozícii len vám. Za tento čas vás prevedieme jednotlivými terapiami, vysvetlíme vám princípy liečby, indikácie liečby pre jednotlivé terapie. Dozviete sa aké sú výhody a nevýhody každej terapie. Máte možnosť pýtať sa otázky súvisiace s jednotlivými terapiami.

Vstupná konzultácia je určená

  • Každému, kto chce získať pohľad na vyriešenie svojho problému celostnou medicínou
  • Každému, kto si chce byť istý výberom vhodnej terapie pre vyriešenie jeho ťažkostí
  • Každému, kto chce vyriešiť svoj zdravotný problém natrvalo, to znamená odstrániť jeho príčinu, nie potláčať symptómy
  • Každému, kto má zdravotné ťažkosti neriešiteľné štandardnými postupmi

Priebeh a trvanie vstupnej konzultácie

Vstupná konzultácia prebieha formou rozhovoru s terapeutom, ktorý má rozsiahle skúsenosti s alternatívnou medicínou. Môžete preto očakávať profesionálny pohľad nezaťažený preferovaním niektorej z mnohých terapií alebo postupov. Je to práve nezaujatý názor odborníka, na základe ktorého si môžete byť istí, že vo vašom procese uzdravenia klinika nepovažuje za dôležité, ktorá alternatívna terapia vám pomôže. Dôležité je nastavenie celého procesu tak, aby vyhovoval práve vám, vašej jedinečnej dispozícii i možnostiam prijatia vybranej terapie a viedol k celkovému uzdraveniu.

Výsledok vstupnej konzultácie

Výsledkom vstupnej konzultácie je odporúčanie najvhodnejšej terapie alebo kombinácie terapií a tiež prípadného ďalšieho postupu liečby, ktorý je individuálny pre každého klienta. V konečnom dôsledku sa ale vy sami nakoniec rozhodnete, ktorá z terapií je pre vás najprijateľnejšia.
Medante odborníci
MUDr. Zuzana PitoňákováVšeobecný lekár
Cenník: Vstupná konzultácia
Vstupná konzultácia MEDANTE
45 min.30 €
Objednať
Objednajte sa
Odosielam objednávku