Akcia platí do 31.05.2018
Komplexné rehabilitačné vyšetrenie pre dospelú osobuMUDr. Katarínou Grebečiovou a komplexné ortopedické vyšetrenie pre dieťaMUDr. Martinou Frištákovou, PhD. spolu s ultramoderným vyšetrením chrbtice so snímkami bez ožiarenia FORMETRIC 4D
a v prípade potreby kompletná liečba bolesti pohybového aparátu kolagénovými injekciami GUNA MD s 20% ZĽAVOU.

Nenájdete na žiadnej inej klinike na Slovensku!

Základom ortopedicko-rehabilitačného vyšetrenia je prevencia, diagnostika a posudzovanie súčasného zdravotného stavu celého pohybového aparátu. Vyšetrenie zároveň posúdi aj stav pohybového aparátu po ochoreniach a úrazoch pohybového ústrojenstva a slúži aj na skoré identifikovanie porúch pohybového aparátu, ktoré môžu v budúcnosti viesť k vzniku bolestivých stavov.

Chybné držanie tela, skolióza a zmeny v geometrickom postavení chrbtice a panvy začínajú dávno predtým, ako sa objaví prvý diskomfort a bolestivé blokády.

FORMETRIC 4D predstavuje v tejto oblasti najmodernejšie vyšetrenie, ktoré je vhodné pre každý vek, je rýchle, bezbolestné, bez ožiarenia tela a nemá žiadne kontraindikácie. Prístroj dokáže modelovať chrbticu a držanie tela v statickom postavení a tiež v dynamike počas chôdze na pohyblivom chodníku.

Kolagénové injekcie obsahujú kolagén, ktorý pôsobí proti ochabnutosti spojivového tkaniva a látky rastlinného a minerálneho pôvodu, ktoré napomáhajú transportu kolagénu do cieľového tkaniva. Prírodný pôvod bez vedlajších účinkov.

Hlavnou prednosťou preparátov GUNA MD je šetrný druh terapie pri bolestivých svalovo-šľachových syndrómoch, ako aj pri lumboischialgickom syndróme. Kolagén obsiahnutý v prípravkoch predstavuje výborné liečivo, ktoré formou regeneračnej a stimulačnej liečby potláča lokálne zápalové zmeny v oblasti šliach a kĺbov, pričom vyvoláva v kĺbe analgetickú reakciu. 

Objednajte sa na komplexné ortopedické a rehabilitačné vyšetrenie + Formetric 4D ultramoderné snímky chrbtice bez ožiarenia teraz len za 56 EUR.

Cenníková cena tohto 45 min. vyšetrenia s lekárom je 70 EUR.

20% ZĽAVA i na kompletnú liečbu kolagénovými injekciami, ak bude táto lekárom indikovaná. Namiesto štandardnej sumy 245 EUR tak uhradíte len 196 EUR. Kúra obsahuje 10 injekčných aplikácii podávaných priamo ošetrujúcim lekárom.

Zažite celostnú ortopedicko rehabilitačnú prehliadku v MEDANTE a skončite s bolesťou už počas tejto jari!

Akcia platí do 31.5.2018

Objednajte sa
(cena akcie LEN 56 EUR)
 

Odporúčame:

AKCIAOrtopedické a rehabilitačné vyšetrenie + Formetric 4D snímky chrbtice bez ožiarenia + liečba bolesti kolagénovými injekciami s 20% ZĽAVOU
Odosielam objednávku